ebook Gwiazda poranna
3.97 / 5.00 (liczba ocen: 5301)

Gwiazda poranna
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 41.93
wciąż za drogo?
41.93 złpremium: 25.16 zł Lub 25.16 zł
44.93 zł
46.72 zł Lub 42.05 zł
47.92 zł Lub 43.13 zł
59.90 zł
-17% 41.93 zł
46.12 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Karl Ove Knausgård – autor bestsellerowej „Mojej walki” – powraca! „Gwiazda poranna” to opowieść zarówno o przyziemności życia, jak i o dramatach dotykających wszystkich. O ciemności czającej się w naszych umysłach i bizarności przenikającej rzeczywistość. To po mistrzowsku napisany thriller, w którym zaczynają rządzić siły przekraczające ludzkie rozumienie, a granica między światem żywych i umarłych niebezpiecznie się zaciera.

Gdy chaos staje się nowym porządkiem, a groza miesza się z niesamowitością…

Sierpniowa noc.
Arne i Tove spędzają czas z dziećmi w domku letniskowym w południowej Norwegii. Pastorka Kathrine wraca z konferencji naukowej, zastanawiając się nad sensem swojego małżeństwa. Z oddziału psychiatrycznego, na którym pielęgniarka Turid odbywa nocną zmianę, ucieka pacjent.

Niespodziewanie na niebie pojawia się wielka gwiazda, której obecności nikt nie jest w stanie wyjaśnić. A bohaterowie zaczynają mieć niepokojące przeczucia i dostrzegają coraz bardziej alarmujące znaki.

Setki krabów ukazujących się na drodze. Brutalne morderstwo członków deathmetalowego zespołu. Pogrzeb mężczyzny, którego widziano już po jego rzekomej śmierci.

„Gwiazda poranna” to thriller psychologiczny, po którym trudno spać spokojnie.

Rekomendacje e-booka Gwiazda poranna:

"Knausgård to jeden z najlepszych żyjących pisarzy”. - "New York Times”

"Ta powieść to dla autora przełomowy krok naprzód”. - "Publishers Weekly”

Gwiazda poranna od Karl Ove Knausgård możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć