Malibu płonie
4.09 / 5.00 (liczba ocen: 524534)

Malibu płonie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.34
wciąż za drogo?
22.34 zł
35.91 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
35.00 zł
39.90 zł
27.93 zł
31.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czwórka sławnego rodzeństwa urządza spektakularną imprezę z okazji końca lata. W ciągu dwudziestu czterech godzin ich życie zmieni się na zawsze!

Malibu. Sierpień 1983 roku. Nadszedł dzień corocznej, wyczekiwanej imprezy Niny Rivy. Każdy chce być w pobliżu słynnego rodzeństwa: utalentowanej surferki i supermodelki Niny, braci – mistrza surfingu Jaya i znanego fotografa Huda oraz ich ukochanej młodszej siostry Kit. Dzieci legendarnego piosenkarza Micka Rivy są sławne w Malibu i na całym świecie. 
Jedyną osobą, która nie może się doczekać końca imprezy, jest sama Nina. Nie chce być w centrum uwagi po tym, jak publicznie porzucił ją mąż, słynny tenisista. Hud też nie pali się do imprezowania – żałuje, że już dawno minął czas, by wyznać coś swojemu bratu. Jay natomiast odlicza minuty do zmroku, bo dziewczyna, o której nie może przestać myśleć, obiecała przyjść. A Kit? Ma kilka własnych tajemnic – w tym gościa, którego zaprosiła bez konsultacji z resztą.

Do północy impreza całkowicie wymknie się spod kontroli. Do rana posiadłość Niny Rivy stanie w płomieniach, ale zanim pojawi się ta pierwsza iskra, popłynie alkohol, zabrzmi muzyka, a na jaw wyjdą sekrety, które ukształtowały pokolenia.

Malibu płonie to opowieść o jednej niezapomnianej nocy z życia rodziny: tej nocy, w której każde z nich musi wybrać, co ukryje przed bliskimi… i co po sobie pozostawi.

Rekomendacje e-booka Malibu płonie: 

„Pochłonęłam ją w jeden dzień i wpadłam po uszy!” - Reese Witherspoon

„Doskonała, dosadna plażowa lektura z emocjonalną głębią oceanu”. - Holly Bourne

„Książkowy drink typu sex on the beach (dosłownie)”. - Pandora Sykes 

„Obowiązkowa lektura tego lata!” - Sarra Manning 

„Śmiała i eskapistyczna lektura plażowa”. - Sunday Times

„Nie pamiętam, kiedy ostatnio czytałam tak fantastyczną książkę!” - Dolly Alderton

O e-booku Malibu płonie blogerzy napisali: 

Ta książka zawiera życiową mądrość i ja z niej wyniosłam naprawdę wiele. A fragment o tym, że rodzice zostawiają nam po sobie pudełko i my nie musimy za wszelką cenę go nieść przez życie z całą zawartością, tylko powinniśmy tę zawartość przejrzeć i zdecydować, z czym idziemy dalej, zapamiętam na zawsze. Czytajcie. To świetna obyczajówka. - Zakątek czytelniczy - Malwina

To jedna z najbardziej prowokujących i sensacyjnych książek jakie przeczytałam w tym roku! Taylor Jenkins Reid rozbudza artystyczną duszę czytelników dzięki swoim nadzwyczajnym kreatywnym umiejętnościom opowiadania historii. Bardzo polecam tę książkę nie tylko jej fanom, ale także uzależnionym czytelnikom.Ta książka jest niesamowita. -  Reading My Love - Paulina Kaleta

Malibu płonie od Taylor Jenkins Reid możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Dzieci, które dorastają z pieniędzmi, nie mają pojęcia o ich istnieniu. Dzieci, które dorastają bez nich, wiedzą, że pieniądze napędzają wszystko.
Nasi rodzice żyją w nas, bez względu na to, czy zostają z nami czy nie.
Po przeczytaniu 3 książek T.J. Reid mogę śmiało powiedzieć, że autorka jest po prostu genialna. Moje serce rozgrzało się, gdy przeczytałam o bliskich i szczerych relacjach czwórki rodzeństwa. Zahipnotyzowała mnie wirująca podróż w czasie. Byłam wstrząśnięta do głębi, emocje są wszędzie po przeczytaniu tej rozdzierającej serce historii. Autorka jest doskonałą gawędziarką.Tworzy wspaniałe historie i silne postaci, które nigdy się nie poddają.

Taylor Jenkins Reid pisze o znanych postaciach. Robi to naprawdę dobrze, gdy uzasadnia, że absolutnie żaden z jej bohaterów nie jest moralnie dobry ani zły. Każdy ma tak naprawdę dwie twarze.

Książka jest w dużej mierze powieścią opartą na postaciach. Śledzimy głównie 4 osoby, ale w trakcie poznajemy ich znacznie więcej. Autorka pokazuje, że życie nie polega tylko na natychmiastowym uzyskaniu właściwych odpowiedzi. Na wszystko jest czas i miejsce.

To jedna z najbardziej prowokujących i sensacyjnych książek jakie przeczytałam w tym roku! TJR rozbudza artystyczną duszę czytelników dzięki swoim nadzwyczajnym kreatywnym umiejętnościom opowiadania historii. Bardzo polecam tę książkę nie tylko jej fanom, ale także uzależnionym czytelnikom. Co więcej mogę powiedzieć? Ta książka jest niesamowita.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Reading My Love
Lato 1983 roku, czwórka słynnego rodzeństwa i coroczna huczna impreza, na którą zjeżdżają wszyscy. Dosłownie, bo obok siebie bawią się celebryci i kasjerzy z pobliskich sklepów. Gospodynią imprezy jest Nina - najstarsza z rodzeństwa i jednocześnie trzon tej rodziny. Cała historia skupia się wokół niej, rodzeństwa i rodziców - odkrywa blaski i cienie życia dzieci legendarnego piosenkarza Micka Rivy.

I powiem Wam, że w tej książce pozornie nie dzieje się nic spektakularnego, ale zarazem dzieje się wszystko. Wszystko, co możecie sobie wyobrazić. Prawdę o życiu, drogowskazy, którymi można, trzeba i nigdy nie wolno się sugerować. Siłę i zrozumienie. Poświęcenie i miłość. Zachłanność i pożądanie. Marzenia i brutalne zderzenie z rzeczywistością. Mądrość, która przewija się przez pokolenia i taka, której uczymy się starając nie popełniać błędów właśnie tych wcześniejszych pokoleń

Totalnie rozumiem fenomen twórczości autorki i żałuję, że dopiero teraz ją poznałam. Ta książka zawiera życiową mądrość i ja z niej wyniosłam naprawdę wiele. A fragment o tym, że rodzice zostawiają nam po sobie pudełko i my nie musimy za wszelką cenę go nieść przez życie z całą zawartością, tylko powinniśmy tę zawartość przejrzeć i zdecydować, z czym idziemy dalej, zapamiętam na zawsze.

Czytajcie. To świetna obyczajówka.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Zakątek czytelniczy
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Świetna lektura wakacyjna, wciągająca i niewymagająca.

Warto zerknąć