ebook Jak to wyjaśnić? W poszukiwaniu odpowiedzi na pytania, które pozornie nie mają odpowiedzi - audiobook
3.57 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 184)

Jak to wyjaśnić? W poszukiwaniu odpowiedzi na pytania, które pozornie nie mają odpowiedzi - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 35.99
Audiobook - najniższa cena: 26.24
wciąż za drogo?
26.24 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Popularna teoria o powstaniu wszechświata głosi, że Wielki Wybuch zapoczątkował wszystko. Tylko czym jest „wszystko”? I czy wcześniej nie było niczego? A jeśli tak, to czym jest „nic”? Czy wszechświat ma jakieś granice? Gdzie jest kosmos? Czy Wielki Wybuch naprawdę był wybuchem?

Jeżeli lubisz zadawać pytania, a jeszcze bardziej uparcie szukać na nie odpowiedzi, wyrusz ze mną w fascynującą podróż po zagadkach życia i otaczającego nas świata. Razem będziemy zaspokajać naszą ciekawość i dociekać prawdy w wielu dziedzinach: astrofizyce, biologii, chemii czy psychologii, korzystając z najnowszych odkryć i wyników badań naukowych. Dowiemy się, dlaczego pojęcie jest zielone. Zastanowimy się, jakie znaczenie miał dla ludzkości pierwszy lot człowieka w kosmos. Spróbujemy zrozumieć, kiedy jest „teraz”. Postaramy się sprawdzić, ile warstw ma ludzka świadomość i jakie są możliwości naszej percepcji (zdziwisz się, gdy dowiesz się, że niektóre zwierzęta widzą szybciej niż my!).
I może znajdziemy też odpowiedź na pytanie: dlaczego pytamy „dlaczego”?

Nazywam się Kacper Pitala, ale w internecie piszą o mnie „ten mądry z tvgry.pl”. Udowodnię ci, że na pewne pytania tylko pozornie nie ma odpowiedzi oraz że pytać warto nawet wtedy, gdy wszystko wydaje się oczywiste!

[biogram]

Kacper Pitala – miłośnik astrofizyki, popularyzator nauki, wieloletni redaktor serwisu tvgry.pl. Tworzy i publikuje na YouTubie programy o grach komputerowych: analizuje i omawia gry pod kątem naukowym. Od niedawna prowadzi również własny popularnonaukowy kanał, który zebrał już ponad 150 tysięcy subskrypcji.

youtube.com/kacperpitala
instagram.com/kacperpitala
facebook.com/pitala.kacper
twitter.com/kacperpitala

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Kacpra Piłata.

Jak to wyjaśnić? W poszukiwaniu odpowiedzi na pytania, które pozornie nie mają odpowiedzi - audiobook od Kacper Pitala możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć