ebook Człowiek jest tylko rzeczą
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Człowiek jest tylko rzeczą
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  wydacksiazke.pl
Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 17.95
wciąż za drogo?
18.60 złpremium: 12.00 zł Lub 12.00 zł
17.95 zł Lub 16.16 zł
20.00 zł
17.94 zł
20.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Opowiadania „Człowiek jest tylko rzeczą” pisałem mając już rozbudowane wyobrażenie, w jaki kierunku będzie się zmieniać się nasza rzeczywistość w perspektywie najbliższych kilku - kilkunastu lat. Będzie to nadal ten sam świat, a zarazem inny, bardziej dynamiczny, nieprzewidywalny, ułatwiający jak i komplikujący ludziom życie.

Zadecydują o tym liczne trendy zmian. Wymienię tylko niektóre z nich: niepowstrzymany postęp techniczny we wszystkich dziedzinach życia, sztuczna inteligencja, inżynieria genetyczna, pogłębiający się kryzys klimatyczny i dewastacja środowiska naturalnego. Ważnym efektem tych zmian będzie rosnąca niestabilność psychiczna społeczeństwa oraz skłonność władz do inwigilacji, kontroli i podporządkowania sobie społeczeństwa.

Tematy opowiadań dotyczącą bardzo różnych spraw: postępu technicznego, medycyny, rządzenia, wojny i pokoju, przyrody, uczuć i emocji, Boga i wiary. Niektóre mają charakter współczesny inne bardziej futurystyczny. Nie stronię też od groteski i satyry. Czytelnik znajdzie w nich różne wątki: kryminalne, psychologiczne, erotyczne.

Na napisanie opowiadań poświęciłem masę czasu. Moją ambicją jako autora było stworzenie intrygujących fabuł opowiadań i ciekawych postaci, niebanalny język i styl. Moje dotychczasowe utwory cieszą się dobrymi recenzjami i opiniami; ich skróty znajdziesz na górnym pasku strony autorskiej www.MichaelTequila.com. Jeśli uznasz, że nie mam racji, wyklnij mnie w żywe kamienie i obrzuć błotem, jeśli będziesz przeciwnego zdania, zachęć innych do kupienia i przeczytania tej książki.

 

Człowiek jest tylko rzeczą od Michał Tequila Wrzesiński możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć