ebook Dom nad błękitnym morzem
4.45 / 5.00 (liczba ocen: 324470)

Dom nad błękitnym morzem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 29.73
wciąż za drogo?
29.93 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
29.73 zł Lub 26.76 zł
32.72 zł
33.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
30.28 zł
35.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Linus Barker pracuje w Wydziale Nadzoru nad Magicznymi Nieletnimi. Ma czterdzieści lat, mieszka w małym domku z wrednym kotem i kolekcją starych płyt gramofonowych, bardzo poważnie traktuje swoją pracę i wiedzie spokojne, chwilami wręcz nudnawe życie. Ale – jak się domyślacie – tylko do czasu. Co przerwie jego błogi spokój? Jakiej misji będzie musiał sprostać i co z tego wyniknie? Przekonajcie się sami, sięgając po ebook „Dom nad błękitnym morzem”.

Niezwykle Ważne Kierownictwo niespodziewanie zleca Linusowi Barkerowi zagadkową, ściśle tajną misję.

Linus ma udać się do sierocińca na odległej wyspie, by stwierdzić, czy mieszkające tam dzieci rzeczywiście są tak niebezpieczne, jak się wydaje. Bo wydaje się, że są. Nawet bardzo. Tak bardzo, że mogą spowodować koniec świata…

O e-booku Dom nad błękitnym morzem blogerzy napisali:

To ważna książka, z przesłaniem, dużą dozą humoru. Autor pięknie pisze, w prostych słowach potrafi oddać wiele mądrości i też tej magii, pozornie ulotnej, a składającej się na nasze życie. I to właśnie wiele razy spowodowało, że łzy leciały mi ciurkiem i musiałam odłożyć lekturę, by opanować emocje. Kocham, po prostu kocham tę historię! - Zakątekl czytelniczy - Malwina

Dom nad błękitnym morzem od TJ Klune możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Wierzycie w magię?

Ja wierzę, że magia może być ukryta w drobnych gestach, jakie możemy podarować drugiemu człowiekowi, lub od niego otrzymać. Magia chwili, która się może już nie powtórzyć, ulotnej emocji, uśmiechu...

Linus Baker ma do czynienia z magią (prawdziwą magia) na co dzień - pracuje w Wydziale Nadzoru nad Magicznymi Nieletnimi. Jako pracownik niejako korporacji jest "posłuszny" regulacjom, które zna na pamięć, a każde odstępstwo od nich jest surowo karane. Jego życie jest przewidywalne do momentu ,gdy Niezwykle Ważne Kierownictwo zleca mu ściśle tajne zadanie inspekcji pewnego sierocińca, w którym mieszkają niebezpieczne dzieci. Wraz z udaniem się w podróż na odległą wyspę, rozpoczyna podróż także w swoje życie.

Kocham, po prostu kocham tę historię! Jest pięknie skonstruowana, mądra, tak bardzo potrzebna. Wiele schematów zostało tutaj pokazanych w dość jaskrawy sposób, ale latwo można to odnieść do tego, co obserwujemy we własnym życiu i społeczeństwie. Dla mnie jest to historia pełna, uwielbiam w niej wszystko, od pomysłu na fabułę, przez jej poprowadzenie, po kreacje bohaterów. Linus, Arthur, dzieciaki... Pokochałam ich całym sercem. To ważna książka, z przesłaniem, dużą dozą humoru. Autor pięknie pisze, w prostych słowach potrafi oddać wiele mądrości i też tej magii, pozornie ulotnej, a składającej się na nasze życie. I to właśnie wiele razy spowodowało, że łzy leciały mi ciurkiem i musiałam odłożyć lekturę, by opanować emocje.

Naprawdę polecam Waszej uwadze tę historię, wiele wniosła do mojego życia i ciągle ją rozpamiętuję. Zazdroszczę wszystkim, którzy dopiero ją przeczytają.

Ocena: 6+/6
©Zakątek czytelniczy
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć