ebook Minecraft. Próba sił
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Minecraft. Próba sił
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - polecana oferta: 25.42
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
25.42 zł Lub 22.88 zł
27.90 zł
31.90 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
25.40 zł
25.52 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Cece ma dziesięć lat i mieszka w Lagos, w Nigerii. Właśnie skończyła szkołę podstawową i niedługo zacznie gimnazjum wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką Therese, z którą godzinami grywa w Minecrafta. Pewnego ranka dziewczynka dowiaduje się jednak, że cała rodzina Therese wyprowadziła się do USA. Nagle, bez pożegnania. Cece jest zdruzgotana.

Próbuje się kontaktować z przyjaciółką, ale z powodu różnicy czasu i problemów z telefonami rozmawiają coraz rzadziej. W końcu kontakt się urywa. W nowej szkole Cece czuje się samotna, bardzo tęskni za Therese. Zaprzyjaźnia się z Joachimem, kolegą z klasy, dzięki któremu szkoła staje się znośniejsza.

Therese tymczasem przysyła jej zaproszenie na prywatny serwer w Minecrafcie, gdzie grupa jej nowych znajomych stworzyła krainę zwaną Przystanią. Żeby trafić do Przystani, Cece musi jednak najpierw przejść trzy próby. To jej jedyna szansa na odzyskanie kontaktu z przyjaciółką i gotowa jest podjąć największe wyzwania.

Minecraft. Próba sił od Suyi Davies możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć