ebook Kolory życia. Opowieści niosące nadzieję
3.7 / 5.00 (liczba ocen: 5)

Kolory życia. Opowieści niosące nadzieję
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 33.92
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
-14% 33.92 zł Lub 30.53 zł
39.90 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
32.56 zł
34.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Świat jest pełen kolorów. Czasem dominują ciemniejsze, by po chwili znowu zrobiło się jaśniej.

Bohaterowie opowiadań mierzą się z różnymi problemami – śmiercią, strachem przed starością, konfliktem z rodzeństwem, chorobą, toksyczną relacją z matką, wypadkiem, po którym wszystko się zmienia, wypaleniem, nieszczęśliwą miłością. Wydaje im się, że już nigdy nie będzie dobrze, że utknęli w jakimś magicznym punkcie, z którego nie można pójść dalej. Czy uda im się ruszyć do przodu? Czy życie nabierze jaśniejszych barw?

Osiem cenionych autorek napisało opowiadania dające nadzieję, udowadniając, że nigdy nie jest za późno, by zmienić swoje życie na lepsze.

Autorzy: Natasza Socha, Katarzyna Enerlich, Liliana Fabisińska, Magda Knedler, Agnieszka Krawczyk, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Magda Stachula, Małgorzata Warda.

O e-ooku Kolry życia blogerzy napisali: 

Kolory życia urzekły mnie klimatyczną okładką, a także ciekawym składem autorskim. Nie wszystkie historie weszły mi lekko, były jednak i takie, które zostaną ze mną na dłużej. - SieCzyta - Kasia Sosnowicz

Kolory życia. Opowieści niosące nadzieję od Katarzyna Enerlich, Liliana Fabisińska, Magdalena Knedler, Agnieszka Krawczyk, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Natasza Socha, Magda Stachula, Małgorzata Warda możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Zbiór opowiadań Kolory życia może być właśnie tą lekturą, która przyniesie Wam ukojenie w trudnych czasach. Nie do wszystkich historii podeszłam z równym entuzjazmem, ale kilka naprawdę mnie zaskoczyło.

Ostatnio jak wody potrzebujemy nadziei. To ona pozwala nam wierzyć, że czarne scenariusze wcale nie muszą się spełnić, i dodaje nam sił, gdy tak bardzo nam ich brakuje.

W beznadziei trudno funkcjonować, zwłaszcza gdy z najbliższymi łączy nas bolesna relacja, a świat robi wszystko na przekór. Nadzieja jest niczym trzepot skrzydeł anioła – nadaje krokom lekkości, pewności siebie, wypełnia je obietnicą.

Zbiory opowiadań działają na mnie czasem jak płachta na byka, ale Kolory życia urzekły mnie klimatyczną okładką, a także ciekawym składem autorskim. Nie wszystkie historie weszły mi lekko, były jednak i takie, które zostaną ze mną na dłużej.

Dzięki opowiadaniu Między nami cisza Magdy Knedler z przyjemnością przypomniałam sobie o starszych powieściach wrocławskiej pisarki. Knedler od zawsze potrafiła czytelnika zwabić, zaintrygować, a potem zaserwować mu swoiste katharsis. I tak było tym razem. wzruszająca, niepokojąca historia z niosącym nadzieję zakończeniem.

Pokraka Nataszy Sochy była dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem, bo tak się złożyło, że pióra tej pisarki nie miałam jeszcze okazji poznać. A teraz mam ochotę to nadrobić! Wypełniona emocjami opowieść o pewnej toksycznej relacji potwierdziła starą prawdę: od ludzi noszących w sobie złą energię lepiej trzymać się z daleka.

Twoje sprawki, moje sprawy Agnieszki Krawczyk to jedno z najtrafniej zatytułowanych w zbiorze opowiadań. Pisarka, którą do tej pory się nie interesowałam, urzekła mnie niezwykłą wrażliwością i naprawdę sprawnym piórem. Z wymyślonej przez Krawczyk historii, mimo że jest bolesna, bije ogromna nadzieja, że jeszcze nie wszystko stracone. Nawet jeśli rodzina jest w totalnej rozsypce.

Idealna lektura na wakacje!

Ocena: 4/6 czytaj więcej
©SieCzyta
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć