ebook Pamiętnik znaleziony w wannie i inne utwory
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 677)

Pamiętnik znaleziony w wannie i inne utwory
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 32.30
wciąż za drogo?
35.34 złpremium: 22.80 zł Lub 22.80 zł
32.30 zł Lub 29.07 zł
38.00 zł
29.13 zł
31.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Trudno wyobrazić sobie literaturę ostatnich kilkudziesięciu lat bez Stanisława Lema. Autor Cyberiady uchodzi za najlepiej znanego na świecie polskiego pisarza, a jego nazwisko często przywoływane jest obok nazwisk najważniejszych twórców dwudziestowiecznej prozy. Dzieła Lema nieustannie budzą zainteresowanie czytelników i są chętnie komentowane przez badaczy. Jego książki - głęboko humanistyczne i poruszające fundamentalne problemy nowoczesnych cywilizacji - stale tłumaczone są na inne języki i inspirują kolejnych twórców.

Opracowana przez Pawła Majewskiego edycja w serii Biblioteka Narodowa ukazuje twórczość Lema z mniej oczywistej strony. Zawiera powieści Kongres futurologiczny i Pamiętnik znaleziony w wannie, a także utwory o charakterze apokryficznym; czytelnicy znajdą tu zbiory Doskonała próżnia, Wielkość urojona, Prowokacja i Biblioteka XXI wieku oraz jedną z najbardziej zaskakujących próz pisarza, Golema XIV.

Pamiętnik znaleziony w wannie i inne utwory od Stanisław Lem możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć