ebook Kancelaria
4 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Kancelaria
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 30.84
Audiobook - najniższa cena: 32.42
wciąż za drogo?
35.99 złpremium: 21.59 zł Lub 21.59 zł
30.84 zł Lub 27.76 zł
33.90 zł
39.99 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
30.82 zł
30.84 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wydaje się, że nie ma nudniejszego miejsca niż biuro prawników, w którym wszyscy zatopieni w dokumentach studiują sztywne prawnicze formuły. Nic bardziej mylnego. W tej kancelarii adwokackiej namiętności biorą górę nad rozumem, nic nie dzieje się zgodnie z planem, a główna bohaterka często zaskakuje nie tylko świat, ale i samą siebie.

Jeżeli doda się do tego temperamentnych klientów i ich niecodzienne sprawy, wyjdzie z tego przepis na historię, od której nie sposób się oderwać. Zwłaszcza, jeśli napisała ją Gabriela Gargaś. 

Kancelaria od Gabriela Gargaś możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Człowieka można kupić, ale nie kupisz jego uczuć, emocji, przeżyć.
Człowiek potrzebuje do życia drugiego człowieka, bo inaczej sobie nie poradzi.
Gabriela Gargaś to nazwisko, którego nie trzeba przedstawiać zwłaszcza miłośniczkom literatury kobiecej. Przyznaje, że nie przeczytałam wszystkich książek autorki, a po Kancelarię sięgnęłam, bo było o nie głośno na instagramie, a ja lubię wiedzieć co w trawie piszczy.
Tak Wydawnictwo Lekkie zachęca do lektury:

Wydaje się, że nie ma nudniejszego miejsca niż biuro prawników, w którym wszyscy zatopieni w dokumentach studiują sztywne prawnicze formuły. Nic bardziej mylnego. W tej kancelarii adwokackiej namiętności biorą górę nad rozumem, nic nie dzieje się zgodnie z planem, a główna bohaterka często zaskakuje nie tylko świat, ale i samą siebie. Jeśli doda się do tego temperament klientów i ich niecodzienne sprawy, wyjdzie z tego przepis na historię, od której nie sposób się oderwać. Zw3łaszcza, jeśli napisała ją Gabriela Gargaś.

Kancelaria opowiada o lasach trzech przyjaciółek : Emilii, Ady i Bogny. Każda z nich jest inna, każda ma swoje życie mniej lub bardziej poukładane, ale wspierają się w każdej sytuacji i zawsze mogą na siebie liczyć. Emilia jest prawniczką, która pracuje właśnie w kancelarii adwokackie i stąd chyba tytuł książki. Ada to żona i matka, która prowadzi nudne i poukładane życie, ale do czasu. I Bogna najbardziej artystyczna dusza z całej trójki, która zmienia facetów jak rękawiczki.

Nie opowiem Wam treści, bo wątków jest tak dużo, że musiałabym pisać pół dnia. Niektóre autorka pozostawiła otwarte, ale to chyba celowy zabieg, bo z pewnością będzie kolejna część.

Wiecie, że rzadko piszę negatywne recenzje, bo w każdej książce staram się znaleźć coś co mnie zauroczy. W Kancelarii niestety nie znalazłam, ot czytadełko jakich wiele na rynku wydawniczym. Pewnie miałam zupełnie inne oczekiwania co do książki, której tytuł sugeruje, że będzie to lekka komedia tocząca się w środowisku prawniczym. A co dostałam? Książkę, w której autorka dotyka wiele ważnych spraw. Mamy tu przyjaźń i znudzoną mężatkę, małżeńską rutynę i skok w bok, problemy rodzinne i skrzywdzone dzieci, romanse, seks, mafiozów, gwałty... Jak na 340 stron to trochę tego za dużo. Ja wiem, że teraz taka moda i trend na książki lekkie, łatwe i przyjemne. Ale przyznaję, że Kancelaria mnie zniesmaczyła.

Muszę sięgnąć po poprzednie książki Pani Gargaś, bo podobno są o wiele lepsze, a ja przeczytałam dwie może trzy. Pora nadrabiać zaległości i dać szansę autorce, aby pozbyć się niesmaku jaki pozostał po Kancelarii

Mam jednak nadzieję, że sięgniecie po Kancelarię i dacie mi znać czy to ja jestem jakaś inna i nie urzekła mnie ta książka czy rzeczywiście brakuje jej tego czegoś.

Ocena: 2+/6
czytaj więcej
©Biblioteczka u Rudej
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć