Serce z plaży Afrodyty
4.64 / 5.00 (liczba ocen: 4)

Serce z plaży Afrodyty
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 30.03
Audiobook - najniższa cena: 33.92
wciąż za drogo?
34.11 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
31.00 zł
37.90 zł
37.90 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
30.03 zł
32.59 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kamila jest znużona studencką egzystencją i rozczarowana mężczyznami, których los stawia na jej drodze. Gdy pojawia się możliwość udziału w kursie pilotów-rezydentów, nie waha się ani chwili. Wyjazd na szkolenie odbywające się w Tunezji to świetna przygoda, w dodatku skutkuje kontraktem z biurem podróży i pracą marzeń na Cyprze.

Natychmiast odnajduje się w nowym otoczeniu. Prowadzi lokalne wycieczki, pływa z grupami na rejsy do Egiptu i Izraela, rozwiązuje mniejsze i większe problemy turystów. Czuje, że odnalazła swoje miejsce na ziemi.

Pewnego dnia poznaje Polaka, który również mieszka na wyspie Afrodyty. Mimo iż dziewczyna obiecała sobie, że nie będzie angażowała się w nowe relacje, między nią a Piotrem zaczyna iskrzyć. Gdy się okazuje, że nie zakończył on jeszcze poprzedniego związku, Kamila jest wściekła, jednak daje szansę rodzącemu się uczuciu.

Jak potoczą się losy tych dwojga? Czy uda im się odnaleźć szczęście?

Serce z plaży Afrodyty od Karina Kozikowska-Ulmanen możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć