ebook Misja specjalna. Część 2 - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Misja specjalna. Część 2 - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 8.52
Audiobook - polecana oferta: 23.24
wciąż za drogo?
23.24 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
24.99 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
22.49 zł
24.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jaś i Małgosia Michalscy to sympatyczne bliźnięta pochodzące z małej wsi, którym przyszło nawiązać kontakt z osobliwymi, choć przyjaznymi im mieszkańcami planety Wadela. Rodzeństwo bierze udział w ryzykownej misji ocalenia Ziemi zagrożonej inwazją agresywnych mieszkańców planety Pera. Czy Jaś i Małgosia sprostają specjalnej misji powierzonej im przez obcych z Galaktyki Ganzela? Czy zapobiegną wybudzeniu się z głębokiego letargu mumii Marondansa - nieśmiertelnego mózgu złych Perowców? Jak potoczą się dalsze losy rodziny Michalskich i co się stanie z ludzkimi więźniami obozu pracy na planecie Pera?

,,Misja specjalna II" to kontynuacja cyklu z gatunku fantastyki naukowej, której bohaterami są bliźnięta nazywane ,,przyszłymi Zbawicielami Ziemi". Książka pokazuje złożone dzieje Jasi i Małgosia, rozdartych między życiem na planetach Wadela i Pera, którzy z niepokojem śledzą stanu wojennego w Polsce. Książka przypadnie do gustu miłośnikom powieści w stylu Juliusza Verne’a oraz tym, którzy cenią niebanalne połączenie wątku kryminalnego z odwołaniami do historii PRL.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Tomasza Sobczaka.

Misja specjalna. Część 2 od Janusz Brzozowski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć