ebook Pensjonat na brzegu jeziora - audiobook
4.04 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 25)

Pensjonat na brzegu jeziora - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.45
Audiobook - najniższa cena: 26.99
wciąż za drogo?
30.64 złpremium: 19.77 zł Lub 19.77 zł
26.99 zł Lub 24.29 zł
32.95 zł
32.95 zł
32.95 zł Lub 29.66 zł
27.09 zł
32.95 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ania Brzęcka wraz z mamą i babcią prowadzą pensjonat „Na drugim brzegu jeziora”. Niestety w pobliżu powstaje hotel, który sprawia, że pensjonat pustoszeje. Kobiety, by ratować rodzinne przedsięwzięcie, postanawiają organizować w ogrodzie rodzinne uroczystości.

Ania – świeżo upieczona maturzystka – jest bardzo przywiązana do pensjonatu i z dużym zaangażowaniem uczestniczy w pierwszym od lat urządzanym tu weselu. Kiedy po wielogodzinnej pracy postanawia odpocząć na swojej ulubionej ławce nad jeziorem, zauważa, że jest ona zajęta. Kamil – kuzyn panny młodej – niedawno rozstał się z dziewczyną i dom weselny to ostatnie miejsce na ziemi, w którym chciałby się znaleźć. Wybiera się więc na spacer, by w samotności posiedzieć nad wodą.

Tych dwoje spotyka się ponownie po czterech latach, znów przy okazji wesela. Ale są już zupełnie innymi ludźmi. Czy potrafią odnaleźć do siebie drogę? Czy pamiętają jeszcze, co połączyło ich tamtego wieczoru? I jak poukładać wszystko na nowo, gdy życie się tak skomplikowało?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Joanny Domańskiej.

Pensjonat na brzegu jeziora - audiobook od Julia Furmaniak możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć