ebook Mogliby w końcu kogoś zabić
3.3 / 5.00 (liczba ocen: 127)

Mogliby w końcu kogoś zabić
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

E-book - polecana oferta: 21.25
wciąż za drogo?
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
21.25 zł
21.34 zł Lub 19.21 zł
22.00 zł
24.90 zł
18.49 zł
19.13 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Piękna dziewczyna i próba wyłudzenia pieniędzy, zaskakujący łańcuch zdarzeń, który naprowadza zakochaną pisarkę na trop zbrodni, osaczona żona i jej dwie córeczki, maltretowane dziecko w pułapce miłości, mąż, żona, jej kochanek i sąsiadka, brutalna zbrodnia w szkolnej bibliotece, makabryczny pochówek kobiety bez dłoni, hitchcockowska impresja w czterech ścianach, tajemnica zabójstwa Narutowicza i znudzeni policjanci z małego miasteczka. Wiele ponurych zbrodni, różni sprawcy, różne motywy…

Mogliby w końcu kogoś zabić to pasjonujący tom dziesięciu opowiadań kryminalnych znanych polskich autorów, ukazujący różnorodność i bogactwo tematyki kryminalnej i stylów pisarskich. Wszyscy wielbiciele kryminałów znajdą tu dla siebie pożywną strawę.

Mogliby w końcu kogoś zabić od praca zbiorowa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Kompilacja kryminalnych opowiadań, które mogłyby z powodzeniem zostać zrealizowane jako kolejne odcinki telewizyjnej „Kobry”. Nazwiska autorów poszczególnych opowiadań mogą, ale nie muszą mówić wszystkiego. Bardziej i mniej znani pisarze swobodnie prezentują swój kunszt i charakterystyczny sobie styl. Wielbiciele kryminałów z pewnością nie będą mieli problemów z rozpoznaniem każdego z nich.

Warto zerknąć