ebook Mogliby w końcu kogoś zabić
3.3 / 5.00 (liczba ocen: 125)

Mogliby w końcu kogoś zabić
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

E-book - najniższa cena: 18.06
wciąż za drogo?
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
18.62 zł Lub 16.76 zł
21.25 zł
21.34 zł Lub 19.21 zł
23.62 zł
18.61 zł
18.93 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Piękna dziewczyna i próba wyłudzenia pieniędzy, zaskakujący łańcuch zdarzeń, który naprowadza zakochaną pisarkę na trop zbrodni, osaczona żona i jej dwie córeczki, maltretowane dziecko w pułapce miłości, mąż, żona, jej kochanek i sąsiadka, brutalna zbrodnia w szkolnej bibliotece, makabryczny pochówek kobiety bez dłoni, hitchcockowska impresja w czterech ścianach, tajemnica zabójstwa Narutowicza i znudzeni policjanci z małego miasteczka. Wiele ponurych zbrodni, różni sprawcy, różne motywy…

Mogliby w końcu kogoś zabić to pasjonujący tom dziesięciu opowiadań kryminalnych znanych polskich autorów, ukazujący różnorodność i bogactwo tematyki kryminalnej i stylów pisarskich. Wszyscy wielbiciele kryminałów znajdą tu dla siebie pożywną strawę.

Mogliby w końcu kogoś zabić od praca zbiorowa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Kompilacja kryminalnych opowiadań, które mogłyby z powodzeniem zostać zrealizowane jako kolejne odcinki telewizyjnej „Kobry”. Nazwiska autorów poszczególnych opowiadań mogą, ale nie muszą mówić wszystkiego. Bardziej i mniej znani pisarze swobodnie prezentują swój kunszt i charakterystyczny sobie styl. Wielbiciele kryminałów z pewnością nie będą mieli problemów z rozpoznaniem każdego z nich.

Warto zerknąć