ebook Kurtyna z czerni - PRZEDSPRZEDAŻ - audiobook
3.82 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 419)

Kurtyna z czerni - PRZEDSPRZEDAŻ - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.24
Audiobook - najniższa cena: 19.24
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
19.24 zł Lub 17.32 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przewidywana data premiery audiobooka 29 czerwca 2022

Czy kawałek odpadającego tynku może odmienić czyjeś życie? Frank Townsend idąc ulicą, uderzył się w głowę i doznał drobnych obrażeń, ale...Gdy wrócił do domu z przerażeniem stwierdził, że nie poznaje swojego mieszkania, ani nie pamięta niczego z przeszłości. Potem okazało się, że ten dotknięty amnezją mężczyzna jest śledzony

i oskarżony o morderstwo. Zaczyna się rozpaczliwa walka Franka o przypomnienie sobie czegokolwiek z ostatnich 3 lat życia i oczyszczenie się z poważnych zarzutów. Kim był, zanim amnezja niczym czarna kurtyna przysłoniła mu własną tożsamość i wiedzę o tym, co w życiu ważne?

Ta powieść kryminalna z 1941 r. doczekała się adaptacji radiowych, teatralnych i filmowych na czele z częścią serii The Alfred Hitchcock Hour pt. ,,The Black Curtain" w reżyserii Sydneya Pollacka (1962 r.). ,,Kurtyna z czerni" to lektura idealna dla miłośników kryminałów w stylu noir thriller.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Krzysztofa Plewako-Szczerbińskiego.

 
 
Kurtyna z czerni - PRZEDSPRZEDAŻ - audiobook od Cornell Woolrich możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć