ebook Poproś jeszcze raz - audiobook
3.95 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 165661)

Poproś jeszcze raz - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 29.59
Audiobook - najniższa cena: 27.94
wciąż za drogo?
34.39 zł Lub 30.95 zł
42.99 zł
42.99 zł Lub 38.69 zł
-27% 27.94 zł
42.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Posłuchaj, zanim obejrzysz film. Buzująca od emocji powieść Mary Beth Keane, autorki „Gorączki”. Audiobook „Poproś jeszcze raz” to wciągające love story i zarazem głęboko uniwersalna opowieść o tym, jak zmieniamy się wraz z upływem czasu i jak postrzegamy nasze przeżycia z dzieciństwa, gdy jako dorośli nie boimy się już ludzi, którzy kiedyś nam zagrażali. Na podstawie książki powstaje serial HBO.

WCIĄGAJĄCA OPOWIEŚĆ O MIŁOŚCI I TRAGEDII, KTÓRĄ CZYTA SIĘ JEDNYM TCHEM

Francis Gleeson i Brian Stanhope, koledzy z nowojorskiej policji, mieszkają po sąsiedzku na obrzeżach Nowego Jorku. To, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami ich domów, na zawsze zmieni życie obu rodzin.

Audiobook „Poproś jeszcze raz” to poruszające studium miłości, która rozkwita między najmłodszą córką Francisa, Kate, a synem Briana, Peterem. Młodzieńczy romans przerywa nagle tragedia, do której doprowadza chora psychicznie matka Petera. Młodzi tracą ze sobą kontakt, a próby nadrobienia straconego czasu po latach postawią dziecięce traumy w nowym świetle.

Audiobook „Poproś jeszcze raz” – rekomendacje:
• „Już po pierwszych rozdziałach wiedziałam, że Mary Beth Keane stanie się jedną z moich ulubionych autorek. Przeczytam wszystko, co wyjdzie spod jej pióra” – Liane Moriarty, autorka m.in. bestsellerowych „Wielkich kłamstewek”, na podstawie których powstał serial HBO

• „«Poproś jeszcze raz» to przejmująca powieść o rodzinie, traumach z przeszłości i ważnych momentach, które kształtują człowieka na całe życie. Mary Beth Keane posiada niesamowity dar pisania – na uwagę zasługują jej ogromne wyczucie i błyskotliwość. Czytelnicy będą zachwyceni, tak samo jak ja” – Meg Wolitzer, autorka powieści „Ich siła” i „Żona”

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Anny Ryźlak.

Poproś jeszcze raz - audiobook od Mary Beth Keane możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć