ebook Brakujący element
4.28 / 5.00 (liczba ocen: 18117)

Brakujący element
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.56
Audiobook - najniższa cena: 26.94
wciąż za drogo?
35.34 złpremium: 22.80 zł Lub 22.80 zł
23.56 zł
30.40 zł Lub 27.36 zł
30.40 zł Lub 27.36 zł
33.00 zł
29.53 zł
29.55 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść Harlana Cobena, w której powraca Wilde, bohater bestsellerowego „Chłopca z lasu”. „Za każdym razem, kiedy wydaje się, że Harlan Coben nie zdoła już stworzyć równie pasjonującej, wypakowanej suspensem fabuły, facet powraca z nową powieścią, która jakimś cudem przewyższa wszystko, co napisał dotąd” – „San Francisco Chronicle”

Kolejna porywająca i pełna zwrotów akcji książka Harlana Cobena – współczesnego arcymistrza thrillerów.

Szokujące dopasowanie genetyczne ujawnia najmroczniejszą rodzinną tajemnicę…

Wilde jako małe dziecko został porzucony w lesie. Po latach, już jako dorosły mężczyzna, postanawia dowiedzieć się więcej o swoim pochodzeniu. Rejestruje się na stronie internetowej, która na podstawie nadsyłanych próbek materiału genetycznego kojarzy spokrewnionych ze sobą ludzi.

Dzięki portalowi udaje mu się odnaleźć biologicznego ojca, ale spotkanie z nim rodzi więcej pytań niż odpowiedzi. Wilde dowiaduje się jednak o jeszcze jednym krewnym. Peter Bennett, gwiazda popularnego reality show, próbuje się z nim skontaktować, ale po jednej nieudanej próbie znika jak kamień w wodę. Nękany wyrzutami sumienia Wilde zaczyna go szukać.

Okazuje się, że Peter Bennett stał się ofiarą zmasowanego hejtu i zaliczył medialny upadek, który można określić chyba tylko jako koszmar na jawie.

Czy sam był sobie winien? A może padł ofiarą perfidnej i skomplikowanej intrygi?

Prowadząc śledztwo w jego sprawie, Wilde wkracza w plugawy świat celebrytów i reality TV, a przy okazji poznaje nowe wątki własnej mrocznej historii…

Wielopiętrowe zagadki Harlana Cobena stały się podstawą licznych serialowych adaptacji na platformie Netflix. Jego najnowsza książka, „Brakujący element”, zdecydowanie może pójść w ich ślady. - PopSugar

O e-booku Brakujący element blogerzy napisali:

Choć Brakujący element skrojony jest według stosoweanych przez Cobena schematów fabularnych, to zdecydowanie nie da się z tą książką nudzić. Ten autor wie jak zaciekawić swoich odbiorców, jak wciągnąć ich w wir wydarzeń i jak dla mnie pozostaje w tym niekwestionowanym mistrzem. - Kocham Cię, moje życie - Monika Lewandowska

Brakujący element od Harlan Coben możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Pamiętacie książkę Chłopiec z lasu? W najnowszej powieści Harlana Cobena jej bohater Wilde powraca.

Wilde nie ustaje w poszukiwaniu odpowiedzi na dręczące go pytania dotyczące swojego pochodzenia. Jak to się stało, że jako dziecko żył porzucony w lesie? Postanawia zarejestrować się na jednej ze stron, która na podstawie przesłanego materiału genetycznego kojarzy spokrewnione osoby. To tam odnajduje swojego ojca i krewnego, Petera Bennetta, gwiazdę popularnego reality show. Pomimo wcześniejszej próby kontaktu, teraz ślad po mężczyźnie ginie. I jak to bywa u Harlana Cobena, nasz bohater próbuje dowiedzieć się co się stało. Czy Peter jest kluczem do poznania mrocznej rodzinnej tajemnicy? A może mężczyzny nigdy nie uda się już odnaleźć...

Rodzinne, mroczne tajemnice z przeszłości, zagadka kryminalna, genialne kreacje bohaterów i fabuła, która trzyma w niepewności od początku aż po niezwykle satysfakcjonujący finał. To wszystko i jeszcze trochę znajdziecie w Brakującym elemencie. Układanka, którą skonstruował autor jest zachwycająca. I jak Chłopiec z lasu, nie do końca mnie porwał tak jak sobie tego życzyłam, tak kontynuacja dosłownie miejscami zapierała mi dech z wrażenia. Jest ciekawie, jest dynamicznie a to u Cobena lubię najbardziej. I jeszcze to, że choć najnowsza powieść autora skrojona jest według jego schematów fabularnych to zdecydowanie nie da się z nią nudzić. Coben wie jak zaciekawić swoich odbiorców, jak wciągnąć ich w wir wydarzeń i jak dla mnie pozostaje w tym niekwestionowanym mistrzem.

Jeśli szukacie więc historii, która pochłonie Was bez reszty i od której nie będziecie mogli się oderwać śmiało możecie sięgnąć zarówno po Chłopca z lasu jak i w szczególności Brakujący element. Przy czym drugi tom można przeczytać również bez znajomości pierwszego. Ja zdecydowanie polecam.

Ocena: 5+/6 czytaj więcej
©Kocham Cię, moje życie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć