ebook Nawałnica mieczy. Krew i złoto
4.51 / 5.00 (liczba ocen: 72966) Ilość stron (szacowana): 600

Nawałnica mieczy. Krew i złoto
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.02
Audiobook - najniższa cena: 26.95
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
27.02 zł Lub 24.32 zł
29.75 zł
29.75 zł
35.00 zł
35.00 zł Lub 31.50 zł
27.22 zł
28.18 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Druga część trzeciego tomu cyklu Pieśń Lodu i Ognia, który zdobył podziw czytelników i krytyki na całym świecie. Locus uznał tom pierwsz, "Grę o tron", za najlepszą powieść fantasy 1997 roku. Tom drugi, "Starcie królów", dowiódł słuszności decyzji.

Nawałnica mieczy. Krew i złoto od George R.R. Martin możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Każdy czegoś pragnie. A kiedy odkryjesz, czego człowiek pragnie, będziesz wiedziała, kim jest i jak nim pokierować.
Są starzy najemnicy i odważni najemnicy. Ale nie ma starych, odważnych najemników.
Fetor, który wypełnił wychodek świadczył jednak dobitnie, że często powtarzany żart o jego ojcu był tylko kolejnym kłamstwem. Okazało się, że Tywin Lannister wcale nie srał złotem.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Wartka akcja wraca na właściwe tory, a pęd wydarzeń wywołuje ten dreszczyk emocji, który każda książkę powinna wywołać u czytelnika. Trzeba przyznać, że G.R.R się postarał i chwała mu za to.

 • Awatar

  Kolejny świetny tom, który pochłonęłam w mig. I teraz rozumiem te wybuchy ze strony fanów serii w stronę autora. No widzę, że faktycznie uwielbia uśmiercać Starków. Ciekawe kto będzie następny? Pewnie Martin dopiero się rozkręca.
  Jamie przechodzi totalną przemianę, która oczywiście już w poprzednim tomie była widoczna. I teraz zaczynam tego faceta lubić. Nie powiem - im dalej zagłębiam się w lekturę, tym częściej jestem zaskakiwana wydarzeniami. Byle tak dalej.

 • Awatar

  Kiedy kończyłem lekturę świetnej „Nawałnicy Mieczy. Stal i Śnieg” nie przypuszczałem, że autor może pokusić się o napisanie jeszcze czegoś lepszego. Historia pierwszej części trzeciego tomu tej sagi wchłonęła mnie na tyle, że postanowiłem przeczytać od razu cześć drugą, zatytułowaną „Nawałnica Mieczy. Krew i złoto”. Ogromna ilość akcji nie pozostawia wyboru, trzeba porzucić wszelkie czynności domowe, najlepiej nie iść do pracy i jedynie czytać. Nagromadzenie zdarzeń w tym tomie jest tak wielkie, że nie boję się użyć stwierdzenia, iż wszystkie tomy zebrane razem nie są w stanie porwać mnie w taki sposób, w jaki uczyniła to „Krew i złoto”. Pomysłowość autora jest tak przeogromna, że wielokrotnie moje zdziwienie osiąga apogeum i bywa tak, iż muszę zastanowić się nad wieloma konsekwencjami danego wydarzenia. To, co wyprawia się na kartach powieści, bez wątpienia odczuwa się na swojej skórze. Autentyczność i realizm poraża, doprowadza do czytelniczej ekstazy. Drżyjcie czytelnicy, bowiem losy waszych ulubieńców są zawsze zagrożone. Rewelacja!!
  Zdaje sobie sprawę, że George Martin pisząc tę sagę, wykonuję cały czas ogromna pracę. Samo zapamiętanie tylu wątków i biorących w nich udział bohaterów świadczy o jego błyskotliwym umyśle. Zaprawdę, czapki z głów.

 • Awatar

  Kolejna (druga) cześć cyklu „Pieśni Lodu i Ognia” i perspektywy do tej pory wydanych tomów, według mnie najlepsza. W Westeros walczą, knują, spiskują, żenią się i zabijają.

Warto zerknąć