ebook Jednym kliknięciem. Historia Jeffa Bezosa i rosnącej potęgi Amazona
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 5684) Ilość stron (szacowana): 184

Jednym kliknięciem. Historia Jeffa Bezosa i rosnącej potęgi Amazona
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 17.45
Audiobook - najniższa cena: 13.90
wciąż za drogo?
-9% 17.45 zł Lub 15.71 zł
34.90 zł
34.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
17.45 zł
17.45 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Richard Brandt w intrygujący sposób przedstawia sylwetkę jednej z największych postaci epoki internetu.
Stephen Leeb,
autor książek The Oil Factor oraz Red Alert

Zostać najbardziej skupioną na kliencie firmą na świecie - firmą, która umożliwi mu dotarcie do wszystkiego, co chciałby kupić przez internet.
deklaracja misji Amazon.com

Po prostu kup!

Dlaczego Amazon odniósł tak wielki sukces, podczas gdy konkurencja już dawno zwinęła interes? Niekwestionowanym ojcem sukcesu jest Jeff Bezos (zawód: dyrektor generalny i innowator). Dzięki umiejętności perspektywicznego myślenia oraz bezwzględnemu wyczuciu biznesowemu Bezos zmienił swoją firmę w internetowego giganta dyktującego rynkowe warunki.

Oto opowieść o człowieku, który z komputerowego maniaka stał się przedsiębiorcą z misją zrewolucjonizowania świata. Jeśli chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób pracuje ten genialny biznesowy umysł i jak podejmuje strategiczne decyzje, ta książka będzie dla Ciebie prawdziwym objawieniem. Z pewnością dzisiejsze rewolucyjne pomysły Bezosa będą jutro kopiowane przez resztę świata. Pozwól porwać się tej inspirującej opowieści i wyjdź poza tysięczne grono kopistów!

 


Richard L. Brandt jest wielokrotnie nagradzanym dziennikarzem, który od ponad dwudziestu lat pisze o Dolinie Krzemowej. Dał się poznać przedstawicielom społeczności technologicznej jako korespondent magazynu "BusinessWeek". Za swoją pracę otrzymał National Magazine Award. Napisał również książkę Potęga Google...a o założycielach firmy Google.

Jednym kliknięciem. Historia Jeffa Bezosa i rosnącej potęgi Amazona od Richard L. Brandt możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  "Pracuj ciężko, baw się dobrze i twórz historię" to slogan jednej z najwiekszych firm na świecie, tą firmą jest Amazon Jeffa Bezosa. Wiosną 1994 roku internet rozwijał się w tempie 2300% rocznie .. to własnie stało się pretekstem powstania jednej z najbardziej rozwiniętych firm na świecie. Serdecznie polecam każdemu miłośnikowi technologii:)

 • Awatar

  Książka byłaby ciekawa gdyby nie autor. Właściwie to zlepek informacji, plotek, domysłów.

 • Awatar

  Masz Kindla? Wiesz co to Amazon? Zapewne tak, ale ciekawe czy wiesz skąd ta firma się wzięła? Autor przedstawia w przyjemny sposób historię Amazona i Jeffa Bezosa.

 • Awatar

  Książka ciekawa, sporo faktów na temat firmy Amazon. Niestety książkę czyta się w sposób nieprzyjemny, autor nie ma pojęcia o technologii którą opisuje i często robi to błędnie.

Warto zerknąć