Cesarstwo piasku - audiobook
3.83 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 8875)

Cesarstwo piasku - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 36.80
Audiobook - najniższa cena: 49.06
wciąż za drogo?
56.61 złpremium: 37.74 zł Lub 37.74 zł
49.06 zł
53.47 zł Lub 48.12 zł
62.90 zł
62.90 zł Lub 56.61 zł
54.74 zł
56.61 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Fascynujaco mroczna, łamiaca serce i absolutnie oryginalna opowiesc. - R.F. Kuang

Mehr jest półsierotą, nieślubną córką cesarskiego urzędnika. Jest cicha, na pozór pokorna i ma macochę, która robi co może, by zamienić jej życie w piekło. Ale, wbrew pozorom, to nie jest kolejna wersja baśni o Kopciuszku.

Bo Mehr ma też moc, którą odziedziczyła po wygnanej matce. W jej żyłach płynie pradawna magia, przekazywana z pokolenia na pokolenie od czasów, gdy bogowie stąpali po ziemi między ludźmi. I wcale nie jest pokorna. Kiedy historia zatoczy koło a ludzka nienawiść sięgnie po krew Mehr, dziewczyna będzie musiała wykorzystać wszystkie swe zdolności, siłę woli i błyskotliwy umysł, by ratować swoje życie i przyszłość ukochanej, młodszej siostry. W świecie, w którym cierpienie jest nieodłączną częścią życia, w którym nienawiść karmi ludzi niczym chleb a mówienie prawdy wiąże się z nieuchronnymi konsekwencjami, dziewczyna taka jak Mehr ma tylko dwie drogi: może wygrać albo umrzeć. Przy czym w drugim przypadku, nikt nie uroni po niej choćby jednej łzy.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Ewy Abart.

Cesarstwo piasku od Tasha Suri możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć