ebook Dziewczyna z ogrodu
3.6 / 5.00 (liczba ocen: 103)

Dziewczyna z ogrodu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 18.42
wciąż za drogo?
18.42 zł
-19% 26.32 zł Lub 23.69 zł
32.90 zł
23.10 zł
32.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nikt nigdy tak na mnie nie patrzył. Jakby widział. Tylko. Mnie. Kamila Serenowicz za rok zdaje maturę, mieszka z matką w Sopocie, kocha muzykę i swój ogród. Nieustannie poddawana jest krytyce za wygląd, głównie ze strony matki, niedoszłej Miss, która marzy o karierze w modelingu dla córki. Jednak dziewczyna ma inne plany. Kiedy do domu obok, gdzie zamieszkuje rodzina zastępcza, sprowadza się tajemniczy chłopak o przenikliwych niebieskich oczach, Kamila nie ma pojęcia, że niebawem jej życie stanie na głowie. Kacper Małkowski dźwiga na barkach ciężar, któremu nawet dorosły mężczyzna by nie podołał. A ma dopiero osiemnaście lat. Chłopak nosi w sercu bolesną rodzinną tajemnicę i robi wszystko, aby przetrwać. Poznanie Kamili i Kacpra będzie niczym jasne światło w świecie pełnym mroku i niebezpieczeństw.

Lecz czy gorące uczucie, pożądanie i zaufanie będą na tyle silne, aby pokonać zagrożenia, tajemnice i przeszłość, z którą przyjdzie im się zmierzyć?

Dziewczyna z ogrodu to opowieść o młodych dorosłych, których ból życia dopadł zbyt szybko. Stanowi pierwszy tom serii Zbuntowani. Książka była wydana wcześniej pod pseudonimem Anka Sangusz.

Dziewczyna z ogrodu od Agnieszka Lingas-Łoniewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć