ebook Szept mroku
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Szept mroku
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Lipstick Books
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 27.94
Audiobook - najniższa cena: 35.86
wciąż za drogo?
27.94 zł Lub 25.15 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
27.94 zł
27.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wciągające połączenie emocjonującego thrillera ze zmysłowym romansem. Ebook „Szept mroku” to nowa, zaskakująca powieść Kingi Litkowiec. Kto prześladuje główną bohaterkę książki i czego tak naprawdę od niej chce?

Mia otrzymuje niepokojące wiadomości od tajemniczego prześladowcy. Ktoś ją obserwuje, śledzi każdy jej krok i wciąga w niebezpieczną grę. Ostatnie dni szkoły średniej zapowiadają upragnione wakacje i ucieczkę od rodzinnych problemów oraz nieobliczalnego stalkera. Jednak to, co wydaje się tylko głupią zabawą, przeradza się w prawdziwy koszmar. Czy to możliwe, że szalonym mężczyzną jest ktoś z otoczenia Mii, kto wie o niej więcej niż wszyscy? I kto nie zawaha się wykorzystać tej wiedzy, kiedy tylko Mia przestanie być mu posłuszna?

O e-booku Szept mroku blogerzy napisali: 

W Szepcie mroku dostajemy do poznania prawdziwą mieszankę wybuchową, w której nie brak przede wszystkim zaskakujących zwrotów akcji, złożonych emocji, tajemnic, a zwłaszcza uczuć, pojawiających się gdy wydaje, że moment dla nich jest najmniej odpowiedni. - Taki jest świat - Katarzyna Pessel

Szept mroku od Kinga Litkowiec możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Los bywa okrutny, a zło może spotkać człowieka nawet wtedy, kiedy trzyma się z daleka od wszystkiego, co nieczyste.
Każdy ma sekrety, mniejsze lub większe, jedne są bolesne, drugie są wstydliwe bądź niosą z sobą gorzki smak porażki, innym towarzyszy historia skrywana głębiej niż wszystko pozostałe, ale jej echa już są widoczne, choć niezrozumiałe. Czasem stają się źródłem nieporozumień albo kładą się mrocznym cieniem na kimś. Nie tak łatwo je dostrzec, a jeszcze trudniej poznać, zwłaszcza jeśli ktoś dokłada starań by pozostały niewidoczne, nie bacząc na cenę, jaką przyjdzie mu zapłacić.

To mógłby być głupi kawał gdyby nie zaczął się powtarzać. Kolejne wiadomości zaczynają niepokoić Mię, to, coś więcej niż przypuszczała. Ktoś obrał ją sobie za cel i coraz mocniej dziewczyna czuje, że jest pionkiem w jakieś grze, których zasad nie zna. Dlaczego właśnie ona? Przed nią końcówka szkoły średniej i całkiem nowy etap w życiu, ma plany, lecz na razie musi skupić się na tym, co właśnie ma miejsce. Nie zna człowieka, jaki zdaje się wiedzieć o niej zbyt dużo, i bezwzględnie wykorzystuje to. Czy jest to zupełnie obca osoba? Do czego doprowadzi ta niebezpieczna rozgrywka? Może nie do takiego finału jak mogłoby się wydawać? Sekrety czasem okazują się być inne niż można by sądzić, kiedy poznaje się je wiele wyjaśnia się samo, ale wcale to nie koniec, lecz początek, tego, co nie było brane pod uwagę?

Spodziewajcie się niespodziewanego przy najnowszej książce Kingi Litkowiec. Szept mroku to intrygująca lektura o rozgrywce, która bardzo szybko przeradza się w mroczną grę z regułami znanymi tylko jednej osobie. Kto jest marionetką, a kto pociąga za sznurki? Jakie granice zostaną przekroczone? Autorka doskonale bawi się klimatem tajemnic, niepokojącym rozwojem wydarzeń oraz nieprzewidywalnością fabuły. Nim się zorientujecie się ta historia wciągnie was tak samo jak i jej bohaterów, bo kto jak kto, ale Kinga Litkowiec doskonale łączy sekrety, pragnienie skosztowania zakazanego owocu z nieobliczalnymi postaciami. W tej książce jak na dłoni widać, że wcale nie tak trudno pozostać w cieniu w grze, która druga strona staje się jej świadoma niekiedy zbyt późno. Pisarka wybrała odpowiednie momenty fabuły by niejedno postawić pod znakiem zapytania oraz całkowicie zmienić perspektywę postrzegania bohaterów przez czytelników. W Szepcie mroku dostajemy do czytania prawdziwą mieszankę wybuchową, w której nie brak przede wszystkim zaskakujących zwrotów akcji, złożonych emocji, tajemnic, a zwłaszcza uczuć, pojawiających się gdy wydaje, że moment dla nich jest najmniej odpowiedni. Tę książkę trzeba po prostu poznać, tak samo jak i postacie, które nieraz udowodnią, że wiele nie potrzeba by poznać prawdziwy smak tabu.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Taki jest świat
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć