ebook Uśpiona
5 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Uśpiona
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 17.90
Audiobook - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
-50% 17.90 zł
35.99 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
30.59 zł Lub 27.53 zł
32.39 zł Lub 29.15 zł
28.79 zł
31.04 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Najnowsza książka autorki bestsellerowych thrillerów "Stażystka", "Obserwatorka" i "Służąca", które sprzedały się w blisko 100 000 egzemplarzy!

Kiedy ona zasypia, ktoś odwiedza ją i powoli niszczy jej życie.

Weronika Krzycka ma narkolepsję. Każdego dnia musi zrobić sobie dwie godzinne drzemki, żeby normalnie funkcjonować. Nie zdaje sobie sprawy, że kiedy zasypia, ktoś wchodzi do jej domu. Ktoś, kto ma na jej punkcie niebezpieczną obsesję.

Krzycką zaczyna prześladować nieuzasadniony lęk. Pewnego dnia, tuż po przebudzeniu, widzi coś, co wywraca jej życie do góry nogami. Na podłodze w salonie leży martwy człowiek.

Rozpoczyna się drobiazgowe policyjne śledztwo. Weronika stara się pozbierać, ale sprawa zagadkowej śmierci nie daje jej spokoju. Nie wie, że to dopiero początek koszmaru.

"Porywający, klaustrofobiczny thriller z ważnymi tematami w tle. Nie oderwiesz się od lektury, dopóki nie poznasz zakończenia! Czekam na więcej!" - Marcel Moss

Uśpiona od Alicja Sinicka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć