ebook Sidła - audiobook
3.83 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1343)

Sidła - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 12.94
Audiobook - najniższa cena: 16.90
wciąż za drogo?
16.90 zł
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
31.90 zł
44.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
39.07 zł
40.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Mroczny kryminał autora takich bestsellerów jak „Łowca”, „Zwierz” czy „Kuśnierz”. Brutalne morderstwa, świat przesiąknięty zbrodnią i bohaterowie, których na pewno nie chcielibyście spotkać w realnym życiu. Piotr Kościelny audiobookiem „Sidła” po raz kolejny udowadnia, że jest mistrzem budowania wielowątkowej akcji, która nie zwalnia tempa ani na chwilę.

Na wrocławski komisariat policji zgłasza się młoda kobieta informująca o zaginięciu koleżanki. Obie bawiły się wcześniej w jednym z lokali. Służby rozpoczynają poszukiwanie zaginionej.

W tym samym czasie znika kolejna kobieta, ale nikt jeszcze nie wiąże ze sobą obu zaginięć. Gdy w końcu zostają ujawnione zwłoki poszukiwanej, śledczy zwracają uwagę na podobieństwo ze zwłokami wyłowionymi z Odry kilka miesięcy wcześniej.

Wydział zabójstw jest przekonany, że ma do czynienia z seryjnym zabójcą. Rozpoczyna się walka z czasem, która ujawnia szokującą prawdę. Mordercą jest kobieta!

Równocześnie, komisarz Sikora wraca do wątku związanego z łowcą, polującego na pedofilów. Jest przekonany, że podczas sprawy dopuszczono się zaniedbań i źle wskazano winnego….

Gdzie kryje się prawda i jakie tajemnice skrywa zabójczyni?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Mikołaja Bańdo.

Sidła od Piotr Kościelny możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć