ebook Paddington przy pracy
4.15 / 5.00 (liczba ocen: 857)

Paddington przy pracy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 31.50
wciąż za drogo?
34.99 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
31.50 zł
34.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Opowieść, w której paddington okrywa, że zarabianie pieniędzy na bułeczki z marmoladą to nie taka prosta sprawa.

Paddington to bardzo zaradny niedźwiadek, który żadnej pracy się nie boi. Gdy się dowiaduje, że w zakładzie fryzjerskim może zarobić równowartość czterdziestu bułeczek z marmoladą, od razu zabiera się do roboty!

Jednak sprawy wymykają się misiowi z łapek, a jego pierwszy klient traci wszystkie włosy na głowie. I choć tarapaty to specjalność Paddingtona, to tym razem tak łatwo się z nich nie wykaraska…

Paddington to niezwykły przyjaciel twojego dziecka. Mały niedźwiadek o wielkim sercu. Wielbiciel marmolady, dobrych manier i przygód! Opowieści o nim to klasyka brytyjskiej literatury dziecięcej w najlepszym wydaniu. Seria przetłumaczona na ponad 30 języków, która już od przeszło 60 lat rozgrzewa serca maluchów i pokazuje, że gafy zdarzają się nawet najlepszym. I misiom, i dzieciom.

Dla wszystkich, którzy mają misia w sercu.

A szczególnie dla dzieci w wieku 4+.

Paddington przy pracy od Michael Bond możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Brownowie z ulgą słyszą, że Paddington wraca do domu z wizyty u ciotki Lucy w Peru. Są tak podekscytowani, że go widzą, że postanawiają pojawić się na statku, aby go zaskoczyć. Niestety Paddington myśli, że ma halucynacje i musi odwiedzić lekarza okrętowego. Obawia się też, że może nie wygrać wyścigu czasu podróży i jak można odkleić łapy! Biedny niedźwiedź wraca do domu na spotkanie z bezdusznym oszustem, który okrada go ze wszystkich oszczędności. To wszystko jest bardzo trudne dla dobrodusznego niedźwiedzia o dobrych intencjach.

Paddington stwierdza, że ​​potrzebuje więcej pieniędzy i dostaje pracę jako asystent w zakładzie fryzjerskim. To zły moment, kiedy właściciel wyskakuje na kawę, gdy nachalny klient nalega, aby Paddington go ostrzygł. Maszynki do strzyżenia włosów i łapy naprawdę nie pasują do siebie! Idzie na pokaz baletowy w szkole Judy i chaos pojawia się, gdy zawodowy tancerz ma kilka problemów z divą, a uczennica, która ma z nim tańczyć, znika. Paddington w najlepszych czasach jest niedźwiadkiem do gry, ale jego decyzja o wkroczeniu i wykonaniu tanecznych hitów jest wynikiem niefortunnego wypadku z rajstopami! Paddington w rajstopach robiący balet to naprawdę zabawna historia.

Nie mogłam się doczekać, żeby zobaczyć, co dzieje się w tej książce ze względu na okładkę. Widok Paddingtona z młotem i wyrazem celu na jego twarzy to interesująca kombinacja.

Biedny Paddington! Zawsze ma dobre intencje!

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć