ebook Ja, diablica
3.78 / 5.00 (liczba ocen: 7215)

Ja, diablica
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 25.01
Audiobook - najniższa cena: 13.90
wciąż za drogo?
UpolujEbooka.pl #Instagram
UpolujEbooka.pl #Instagram
25.01 zł Lub 22.51 zł
27.19 zł Lub 24.47 zł
30.40 zł Lub 27.36 zł
31.89 zł
31.89 zł Lub 28.70 zł
25.51 zł
25.59 zł
27.11 zł
27.19 zł
29.00 zł
31.89 zł
31.99 zł
31.99 zł
Inne proponowane

Piekielny urząd ds. Rekrutacji nie robi najlepszego pierwszego wrażenia. Nieuprzejmy demon za biurkiem, mnóstwo papierkowej roboty i tandetne obrazki na ścianach. Do tego jeszcze te kolejki! Jednak, aby stać się pełnoprawną diablicą należy spełnić dwa zasadnicze warunki. Podpisać czerwonym atramentem cyrograf i... umrzeć. A tego Wiktoria z pewnością nie planowała! To miał być kolejny wieczór w warszawskim klubie, spędzony na robieniu maślanych oczu do Piotrka, kolegi z roku. Tragiczny zbieg okoliczności? Zaplanowana intryga? Ostatnie, co Wiktoria pamięta to kilka pchnięć nożem w ciemnym parku.

Na szczęście nie takie piekło straszne, jakim je malują: Los Diablos, miasto potępionych, kusi grzeszników ofertą wiecznych wakacji w śródziemnomorskim klimacie i nieziemskimi imprezami u samego Szatana. Nawet Śmierć jest całkiem sympatyczna. Jednak znudzone demony planują wywołać rewolucję w krainie Lucyfera, i niczym u Bułhakowa, zrobić trochę zamieszania wśród śmiertelników. Jaka w tym rola Wiktorii? Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, kiedy pojawia się uwodzicielski, złotooki i diablo przystojny upadły anioł Beleth, a młoda adeptka Piekieł postanawia wrócić na ziemię, aby rozwiązać zagadkę swojej śmierci. W końcu... gdzie diabeł nie może, tam babę pośle.

Rewelacyjna, dynamiczna, pełna humoru i trafnych obserwacji powieść, która bez wątpienia zahipnotyzuje szerokie grono Czytelników!

Ja, diablica od Katarzyna Berenika Miszczuk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Podobała mi się seria o Szeptusze - sięgnęłam więc po Diablicę. Niestety, duże rozczarowanie - książka naiwna, miałka fabuła... Albo po prostu książka dla nastolatek, po którą nie powinno sie sięgać powyżej lat 13 ;)

  • Awatar

    Fajny, śmieszny bardzo lekki a zarazem inny romansik. Polecam naprawdę warto.

Warto zerknąć