ebook Wakacje w Port Moody
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Wakacje w Port Moody
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 27.16
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
31.90 złpremium: 20.58 zł Lub 20.58 zł
29.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
27.16 zł Lub 24.44 zł
27.45 zł Lub 24.71 zł
27.90 zł
27.36 zł
29.16 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nie ma nic gorszego niż zostać odrzuconym przez kobietę, którą kocha się do szaleństwa.

Co prawda Hunter cieszy się szczęściem kuzyna, ale to nieodwzajemnione uczucie zadaje mu okrutny ból.

W dniu ślubu Abigail i Logana niespodziewanie udaje się do Vancouver, żeby tam, przy pomocy dużej ilości alkoholu, zapomnieć o kobiecie, która najwyraźniej nie była mu pisana.
W barze poznaje piękną dziewczynę, kończą noc w jej mieszkaniu. Hunter wyznaje Caroline, że kocha żonę swojego kuzyna, ale okazuje się, że nie tylko on ma problemy, dziewczyna właśnie zakończyła związek. Oboje potrzebowali kogoś, kto pomoże im choć na chwilę zapomnieć.

Jednonocna przygoda będzie jednak miała długofalowe konsekwencje…

O e-booku Wakacje w Port Moody blogerzy napisali: 

To doskonała książka, gdy chcemy zapomnieć o codzienności, przenieść się do miejsca gdzie czeka na nas emocjonująca opowieść o miłości, przychodzącej bez jakiejkolwiek zapowiedzi i wprowadzającej niemałe zamieszanie. Postacie zdobywają nas prawie od razu tym kim są czyli osobami, z jakich chęcią poznalibyśmy, a nawet może zaprzyjaźnili i dający nam świetną rozrywkę. -  Taki jest świat - Katarzyna Pessel

Wakacje w Port Moody od Małgorzata Falkowska, Ewelina Nawara możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Czasem wszystko zaczyna się od niesamowitego splotu okoliczności i po prostu zrobienia czegoś nieoczekiwanego. Na chwilę zapomnieć się i po prostu dać porwać się chwili, tak po prostu po prostu być tu i teraz, nie myśleć o tym co będzie jutro, pojutrze. Każdy ma w życiu taki moment kiedy robi coś, co w innej sytuacji byłoby dla niego nie do pomyślenia, a co najmniej zastanowiłby się co najmniej kilkukrotnie. Czasem to, co zdaje się jednorazowe okazuje się mieć niespodziewany ciąg dalszy.

Normalnie Hunter pewnie zachowałby się inaczej, ale w tym konkretnym dniu po prostu nie był sobą, a może wprost przeciwnie? Nie żałuje niczego, zwłaszcza, że poznał Caroline, dla niej ten wieczór też był wyjątkowy. Niezobowiązująca przygoda dla obojga jest interesującą odskocznią od problemów i niczym więcej. Przynajmniej taki był plan lub raczej tak sądzili. Nie potrafią o sobie zapomnieć, ale tak naprawdę nie wiedzą o sobie nic, poza jednym, że te kilka spędzonych godzin było wspaniałe. Do czego doprowadzi ich ta znajomość? Ostatnio przeżyli sercowe zawirowania, więc to, co teraz czują wydaje się dość nagłe i zaskakujące. Przed nimi niełatwe decyzje i stawienie czoła czemuś, co w ogóle nie było brane pod uwagę. To miała być jedna noc, pozwalająca odsunąć od siebie problemy, a okazała się czymś o wiele bardziej skomplikowanym. Czy dwoje nieznajomych, całkowicie różnych ludzi może dać sobie szansę, chociaż nie pragnęli niczego więcej poza krótkotrwałym zapomnieniem?

Dwoje nieznajomych, upojna noc i ciąg dalszy, jakiego nikt nie spodziewał się. Ewelina Nawara i Małgorzata Falkowska doskonale wiedzą jak napisać historię o miłości, o której czyta się z uśmiechem na ustach i kibicuje się jej bohaterom od samego początku. Lektura Wakacji w Port Moody pozwala przenieść się czytelnikom do uroczego, kanadyjskiego, miasteczka, którego mieszkańcy dają szansę obcym na rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu. Autorki tworzą nie po raz pierwszy niepowtarzalny klimat, pełen życzliwości i ciepła, nie lukrowany i przesłodzony, ale taki, za którym wielu z nas tęskni. Na pierwszym miejscu jest oczywiście uczucie, niosące z sobą niejedną niespodziankę i stawiające przed bohaterami wiele wyzwań, jakim nie tak łatwo sprostać. Wakacji w Port Moody to doskonała książka, gdy chcemy zapomnieć o codzienności, przenieść się do miejsca gdzie czeka na nas emocjonująca opowieść o miłości, przychodzącej bez jakiejkolwiek zapowiedzi i wprowadzającej niemałe zamieszanie. Postacie zdobywają nas prawie od razu tym kim są czyli osobami, z jakich chęcią poznalibyśmy, a nawet może zaprzyjaźnili i dający nam świetną rozrywkę.

Ocena: 6/6
©Taki jest świat
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć