ebook Kemping Chałupy 9
4.5 / 5.00 (liczba ocen: 3)

Kemping Chałupy 9
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 32.13
Audiobook - najniższa cena: 23.00
wciąż za drogo?
42.69 złpremium: 22.95 zł Lub 22.95 zł
34.00 zł
36.72 zł Lub 33.05 zł
45.90 zł
45.90 zł
32.13 zł
35.34 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

CHAŁUPY WELCOME TO!

Zaczynają się wakacje, pierwsi szczęściarze ruszają na zasłużone urlopy. Czy mogą liczyć na piękną pogodę, miłe towarzystwo i odrobinę zasłużonego spokoju? A co, jeśli pan z niebieskiej przyczepy okaże się fanem grillowania całą dobę, w łazienkach zabraknie bieżącej wody, a sąsiadka trochę zbyt nachalnie epatuje seksapilem w postaci zbyt skąpego stroju w czerwone kropeczki? Nie można pozwolić, by upragnione dwa tygodnie zmieniły się w koszmar. Trzeba ratować te wakacje za wszelką cenę.

URLOP W PRZYCZEPIE KEMPINGOWEJ CO MOŻE PÓJŚĆ NIE TAK?

O e-booku Kemping Chałupy 9 blogerzxy napisali: 

Kemping Chałupy 9 to antologia opowiadań, którą warto spakować do walizki podczas wyjazdu na wakacyjny urlop. Ta książka to bilet ku przygodzie. Zatem ahoj przygodo! - Tomasz Kosik - Czyt-NIk

Kemping Chałupy 9 od Katarzyna Janus, Renata Kosin, Marta Matyszczak, Dorota Milli, Alek Rogoziński, Marek Stelar, Joanna Tekieli możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nie tylko pogoda za oknem niesie powiew wakacyjnego klimatu. Również antologia opowiadań Kemping Chałupy 9 wywołuje w nas poczucie letniej aury. Zatem nie pozostaje nam nic innego, jak wybrać się na wycieczkę ku radości. Katarzyna Janus, Renata Kosin, Marta Matyszczak, Dorota Milli, Alek Rogoziński, Marek Stelar i Joanna Tekieli gwarantują nam, że owy klimat zagości w naszych sercach.

Kemping Chałupy 9 to antologia opowiadań pełna letniego wiatru. A proszę mi wierzyć, że sięgając po tę książkę, poczujecie bryzę, która da Wam poczucie wyjątkowej lektury. Czołówka polskich pisarek i pisarzy już o to zadba. Każde opowiadanie ma swój wyjątkowy klimat, tak charakterystyczny dla wymienionych twórców, którzy zadbają o to, że w przeddzień wakacji będziemy mogli oddać się błogim chwilom podczas poznawania historii.

Kemping Chałupy 9 to doskonała propozycja na urlop, dzięki czemu zyska on dodatkowych barw, które rozpromienią Wasze życie. To prawdziwy relaks i namiastka tego, co czekać będzie na nas podczas wakacyjnego urlopu. Warto podkreślić, że każde opowiadanie ma swój charakter – jest wesoło, radośnie, nostalgicznie, a czasem nawet zagadkowo kryminalnie.

Kemping Chałupy zaprasza i warto z niego skorzystać. Dzięki Joannie Tekieli poznamy Pawła i Ewelinę, którzy świętować będą dwudziestą piątą rocznicę ślubu. Jaką niespodziankę przygotuje Paweł dla swej małżonki? Hmm, przekonajcie się sami.

Marysia i Janusz Kolanko to bohaterowie opowiadania Marty Matyszczak. Zbrodnia w szafirze to historia małżeństwa, które świętuje właśnie czterdziestą piątą rocznicę ślubu. Zapewniam Was, że będzie morderczo.

Wraz z Markiem Stelarem weźmiemy udział w operacji C jak Chałupy. Jesteście gotowi? Pewnie, że tak! Ta historia to wyjątkowa wyprawa, której już nigdy nie zapomnicie. Ten pobyt w Chałupach zapewni Wam wiele mocnych wrażeń.

Katarzyna Janus pozna nas z Jadźką i Ziutkiem, którzy w Chałupach spędzą „jakby luksusowe” wakacje. Poznamy również Grażynkę i Cześka. Państwo Kupkowie nie pozwolą nam się nudzić. O nie!

Hell or Heaver to kolejne opowiadanie, w którym Renata Kosin pozwoli nam zapomnieć o codziennej rutynie. Tygodniowy pobyt pod namiotem będzie dla Moniki i Rafała okazją do ucieczki od monotonii. Dla nas również. Co takiego wydarzy się w Chałupach. Sprawdź to!

Jeśli marzy się Wam Lato ze snu to koniecznie przeczytajcie opowiadanie Doroty Milli. Zapach lata i ciepły nadmorski wiatr wypełni Wasze serca. Dzięki temu poczujecie się jak beztroskie dzieciaki. A Chałupy są idealnym miejsce, aby tak było.

Ale Rogoziński na deser. Malwina i Rafał Talarkowie to bohaterzy ostatniego opowiadania Zemsta Ortyszy. Czy Chałupy okażą się dla nich rajem na ziemi? Nie mogę Wam tego zdradzić, lecz mogę dodać, że lektura tego opowiadania będzie dla Was niespodzianką. Porównywalną do tej, jaką Rafał przygotował dla Malwiny. Chałupy Welcome to!

Kemping Chałupy 9 to antologia opowiadań, którą warto spakować do walizki podczas wyjazdu na wakacyjny urlop. Ta książka to bilet ku przygodzie. Zatem ahoj przygodo!

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć