ebook Rodzina z domu obok - audiobook
3.53 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3112)

Rodzina z domu obok - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 29.19
Audiobook - najniższa cena: 44.90
wciąż za drogo?
44.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

14 stycznia 2018 roku siedemnastoletnia dziewczyna wyszła przez okno swojego domu w Perris w Kalifornii i drżącymi palcami wykręciła numer alarmowy 911. Walcząc o opanowanie, powiedziała operatorce, że całe jej rodzeństwo w wieku od 2 do 29 lat jest od dawna maltretowane przez rodziców. Kiedy dyspozytorka zapytała ją o adres, dziewczynka się zawahała. „Nigdy nie wychodziłam z domu”, wydukała.

Dla rodziny, sąsiadów i przyjaciół z internetu Louise i David Turpinowie byli prawdziwym obrazem domowej harmonii: ubierali trzynaścioro swoich dzieci w pasujące do siebie stroje i kupowali im drogie prezenty. Ale to, co odkryła policja po wejściu do domu Turpinów, przyćmiło najbardziej szokujące przypadki wykorzystywania dzieci w historii. Przez lata David i Louise przetrzymywali rodzeństwo w coraz większej izolacji, zamykając dzieci w złowrogim świecie tortur, znęcania się i głodzenia.

W pierwszym poważnym opracowaniu dotyczącym tej sprawy dziennikarz śledczy i autor John Glatt zagłębia się w niepokojące szczegóły i opowiada o odwadze trzynaściorga rodzeństwa w obliczu niewyobrażalnego horroru.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Wojciecha Stagenalskiego.

Rodzina z domu obok - audiobook od John Glatt możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć