ebook Klasyka dla dzieci: Antoniusz i Kleopatra - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Klasyka dla dzieci: Antoniusz i Kleopatra - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 14.89
Audiobook - najniższa cena: 18.76
wciąż za drogo?
18.76 zł Lub 16.88 zł
-24% 18.96 zł
24.95 zł
24.95 zł Lub 22.46 zł
24.95 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
24.95 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

"Antoniusz i Kleopatra" to wybitny dramat o miłości i wojnie, oparty na prawdziwych wydarzeniach z historii Rzymu. Jest uznawany za jedną z najlepszych tragedii Szekspira. Akcja rozgrywa się w starożytnym Rzymie i Egipcie. Główni bohaterowie to rzymski generał Antoniusz oraz Kleopatra, królowa Egiptu. Antoniusz zakochuje się w Kleopatrze, ale jest rozdarty między miłością a obowiązkami.

Krótka narracyjna wersja sztuki została dostosowana do potrzeb młodego czytelnika. Może być czytana samodzielnie przez dzieci lub na głos przez rodziców, którzy chcą zapoznać swoje pociechy z dziełami Szekspira. Prosta narracja i komiksowe ilustracje zainteresują dziecko i rozwiną jego umiejętności czytania. Ta wersja jest też polecana dla nauczycieli jako pomoc w nauce.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Jacka Draguna.

Klasyka dla dzieci: Antoniusz i Kleopatra - audiobook od William Shakespeare (Szekspir) możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć