ebook Spowiedź syna Hitlera: Szczera rozmowa o sekretach ojca
2.55 / 5.00 (liczba ocen: 16)

Spowiedź syna Hitlera: Szczera rozmowa o sekretach ojca
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 27.94
wciąż za drogo?
31.62 złpremium: 20.40 zł Lub 20.40 zł
34.00 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
27.94 zł Lub 25.15 zł
34.00 zł
34.00 zł Lub 30.60 zł
27.92 zł
29.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Adolf Hitler miał wiele tajemnic. Jedna z nich ma dzisiaj dokładnie dziewięćdziesiąt sześć lat. I od dawna mieszka w Polsce! To jednak nie wszystko. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze tajemnicza liczna 18. z serią morderstw w tle.

To szczera opowieść o Adolfie Hitlerze z perspektywy jego nieślubnego, a zarazem jedynego syna. Jaki wódz Trzeciej Rzeszy był prywatnie, jak to się stało, że miał dziecko i jak udało mu się przeżyć wojnę oraz ukrywać przez lata prawdziwą tożsamość?

Oto sensacja, która ujrzy światło dzienne dopiero teraz. Kolejna, której patronuje poczytny autor Christopher Macht.

O e-booku Spowiedź syna Hitlera: Szczera rozmowa o sekretach ojca blogerzy napisali: 

Jeśli jesteście poszukiwaczami tajemnic z życia Adolfa Hitlera, to najnowsza książka Christophera Machta jest prawdziwą perełką. Jakim ojcem był Hitler? Czy kochał swojego syna? Spowiedź syna Hitlera to bez wątpienia publikacja ukazująca szokujące fakty. Fakty, które przyprawiają o gęsią skórę, a poznając je często będziemy przecierać oczy ze zdziwienia. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Spowiedź syna Hitlera: Szczera rozmowa o sekretach ojca od Christopher Macht możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Adolf Hitler, największy tyran XX wieku skrywał wiele sekretów. Niektóre z nich do dziś są języczkiem uwagi historyków, budząc dyskusje nie tylko na tematy polityczne, lecz również dotyczące jego życia osobistego.

Christopher Macht w najnowszej książce Spowiedź syna Hitlera. Szczera rozmowa o sekretach ojca ukazuje nam największy sekret Hitlera. Tym samym wywołuje w nas niedowierzanie, rodzi wiele pytań, czy aby faktycznie dyktator III Rzeszy miał syna? Mimo, iż wiele tajnych zapisków oraz dokumentów z jego życia przepadło niczym kamień w wodę, to Spowiedź syna Hitlera ukazuje na światło dzienne wiele wstrząsających faktów.


Christopher Macht na kartach swej najnowszej książki oddaje głos panu Alojzowi – synowi Hitlera, stając z nim twarzą w twarz. W niniejszej publikacji mamy możliwość zapoznać się z sekretnym pamiętnikiem syna Hitlera. Rozmówca Christophera Machta przyznaje, że Hitler był ojcem oschłym, nie poświęcał się roli tej roli, gdyż polityka była dla niego najważniejsza. To dzięki niej chciał zmienić losy świata. Możemy również dowiedzieć się, że ojciec Hitlera, Alois „miał mieć podobno żydowskie pochodzenie”.

Jeśli jesteście poszukiwaczami tajemnic z życia Adolfa Hitlera, to najnowsza książka Christophera Machta jest prawdziwą perełką. Jakim ojcem był Hitler? Czy kochał swojego syna? Spowiedź syna Hitlera to bez wątpienia publikacja ukazująca szokujące fakty. Fakty, które przyprawiają o gęsią skórę, a poznając je często będziemy przecierać oczy ze zdziwienia. Publikacja zawiera również wiele zdjęć z życia politycznego oraz prywatnego dyktatora III Rzeszy”.

Spowiedź syna Hitlera to kolejna książka Christophera Machta, którą polecam Waszej uwadze. Zachęcam Was również do lektury tej książki jak i wcześniejszych z serii Spowiedź (Spowiedź Hitlera. Szczera rozmowa z żydem, Spowiedź Hitlera 2. Szczera rozmowa 20 lat po wojnie, Spowiedź Hitlera 3. Szczera rozmowa o zaginionych skarbach, Spowiedź Stalina. Szczera rozmowa ze starym bolszewikiem, Spowiedź Goebbelsa. Szczera rozmowa z przyjacielem Hitlera, Spowiedź Doktora Mengele. Szczera rozmowa z więźniarką z Auschwitz). Polecam Waszej uwadze również książkę Anny Lerke Spowiedź Ewy Braun. W cieniu Hitlera.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć