ebook Noce na Miodowej - audiobook
5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2)

Noce na Miodowej - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 18.98
Audiobook - polecana oferta: 30.03
wciąż za drogo?
36.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
-31% 29.60 zł
30.03 zł Lub 27.03 zł
30.90 zł
34.32 zł Lub 30.89 zł
42.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czwarta część opowieści o mieszkańcach uroczej uliczki na przedmieściach, o poświęceniu, które chwyta za serce, i o wielkiej miłości do dziecka. Poszukajmy wraz z Joanną Szarańską – autorką chętnie czytanej literatury obyczajowej – nadziei, która dodaje siły do działania i pozwala odważnie patrzeń w jutro.

Pełna emocji historia o ucieczce przed błędami przeszłości i wierze w piękne jutro.

Zapach kobiecych perfum na koszuli, późne powroty do domu, weekendowe delegacje… – Natalia nadal ma tak wiele powodów, by nie wierzyć mężowi. Dominik stara się za wszelką cenę udowodnić, że jeden błąd nie przekreślił życia, które wspólnie zbudowali, i nadal jest tym samym mężczyzną, w którym zakochała się przed laty. Przeprowadzka do nowego domu miała być dla nich drugą szansą. Obiecali sobie, że tym razem będzie inaczej: żadnych kłamstw oraz sekretów. Nowe miejsce to przecież najlepszy sposób, aby zacząć jeszcze raz. Jednak zaufanie jest bardzo kruche i niełatwo je odbudować. Szczególnie gdy do głosu dochodzą dawne słabości i nie sposób oprzeć się pokusie...

Czy mimo obaw Natalia zaufa mężowi i uwierzy, że są w stanie tworzyć szczęśliwą rodzinę?
Czy zapomni o tym, co się wydarzyło, zanim zamieszkali na Miodowej?
Jak wiele można poświęcić w imię miłości?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Pauliny Raczyłło.

Noce na Miodowej - audiobook od Joanna Szarańska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć