Koty i psy - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Koty i psy - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - najniższa cena: 4.69
Audiobook - najniższa cena: 7.19
7.19 złpremium: 4.79 zł Lub 4.79 zł
7.99 zł
7.99 zł Lub 7.19 zł
7.19 zł
7.52 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Bob i jego przyjaciele wyruszają na pomoc weterynatorzowi, który dostaje pod opiekę psa kochającego gonić koty. Bob i jego drużyna postanawiają podzielić poczekalnię weterynaryją na dwie części, żeby pomóc lekarzowi uniknąć kłopotów. Czy uda im się ochronić kocich pacjentów przed niesfornym psiakiem?

Bob Budowniczy to popularna angielska kreskówka z 1999 roku stworzona przez Keitha Chapmana. W serii możemy śledzić losy kierownika budowy Boba, jego wspólniczki Marty, ich sąsiadów i przyjaciół z miasteczka. Bob ma drużynę sprytnych maszyn, gotowych pomóc mu w budowie. Zawsze jest coś do zrobienia, zatem wszyscy pracują razem, żeby ukończyć zadanie na czas. Podczas rozwiązywania problemów, drużynie przyświeca motto: "Czy damy radę? Tak, damy radę!".

Bob Budowniczy i powiązane znaki towarowe są własnością firmy Mattel i są używane na licencji Mattel Europa. © 2021 Mattel

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Macieja Więckowskiego.

Koty i psy od Mattel możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć