Kill Switch
4.36 / 5.00 (liczba ocen: 37493)

Kill Switch
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 26.26
Audiobook - najniższa cena: 38.87
wciąż za drogo?
26.26 zł
42.21 złpremium: 28.14 zł Lub 28.14 zł
30.90 zł
39.87 zł Lub 35.88 zł
42.00 zł
32.83 zł
39.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Trzeci tom serii „„Devil’s Night””. Winter zrozumiała, że przyczynienie się do tego, że Damon trafił do więzienia, było najgorszą rzeczą, jaką zrobiła w życiu. I nie miało to żadnego związku z tym, czy był winny i zasłużył na karę. Myślała, że kiedy on będzie odsiadywał wyrok, jej uda się ukryć tak, aby nigdy jej nie znalazł. Miała nadzieję, że Damon się uspokoi i opamięta, a może nawet o niej zapomni…

Trzy lata za kratkami minęły zdecydowanie zbyt szybko. Damon powrócił już nie jako chłopak, ale mężczyzna. Wbrew temu, na co liczyła Winter, nie opanował się. W dodatku opracował plan zemsty. I gdy Winter uświadomiła sobie, że jego zemsta jednak nadejdzie, nie spodziewała się, że będzie ona wyglądała właśnie tak. Nie sądziła, że Damon postanowi odebrać jej wszystko. (Opis pochodzi od wydawcy).

„Kill Switch” to trzecia odsłona serii Devil’s Night. Przed przeczytaniem tej książki zdecydowanie zaleca się przeczytanie poprzednich tomów:
1. Corrupt
2. Hideaway

Jak przyznaje sama Penelope Douglas "muzyka jest moją największą inspiracją. Wszystkie moje historie mają playlisty, a muzyka ma na mnie większy wpływ niż jakakolwiek inna forma sztuki czy inni autorzy" - zobacz playlistę >> do ebooka „Kill Switch”.

Kill Switch od Penelope Douglas możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć