ebook To może być każdy
3.39 / 5.00 (liczba ocen: 3311)

To może być każdy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 21.57
wciąż za drogo?
21.57 zł Lub 19.41 zł
32.99 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
32.99 zł
32.99 zł
21.62 zł
22.38 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Nancy Luo jest zszokowana, gdy społecznością szkolną wstrząsa wiadomość o zaginięciu, a potem o śmierci najlepszej uczennicy, Jamie Ruan. Wkrótce zaczyna się rozchodzić wiadomość, że to właśnie Nancy i jej znajomi – Krystal, Akil i Alexander – są głównymi podejrzanymi. Wszystko to przez tajemniczą osobę, posługującą się pseudonimem Egzaminator, która za pośrednictwem szkolnej aplikacji społecznościowej obciąża czwórkę uczniów odpowiedzialnością za śmierć Jamie.

W aplikacji ujawnione zostają najmroczniejsze sekrety przyjaciół zmarłej dziewczyny. Skąd zna je Egzaminator? Czwórka bohaterów musi odkryć zabójcę, zanim ujawni on więcej. Ale czy mogą ufać sobie nawzajem? Przecież każdy z nich zrobiłby wszystko, by znaleźć się na szczycie. W Sinclair Prep rywalizacja jest zabójcza.

Trigger warnings: znęcanie się, samookaleczanie, przemoc, ataki paniki, narkotyki, choroby psychiczne, rasizm, myśli samobójcze, morderstwo, śmierć, szantaż.

To może być każdy od Katie Zhao możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć