ebook Zobaczyć Sorrento i umrzeć - audiobook
3.39 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 157)

Zobaczyć Sorrento i umrzeć - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Audiobook - najniższa cena: 31.16
wciąż za drogo?
35.34 złpremium: 22.80 zł Lub 22.80 zł
38.00 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
31.16 zł Lub 28.04 zł
38.00 zł
31.24 zł
38.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Konstancja Radolińska, młoda Polka podróżująca po Europie, płynie do Neapolu na spotkanie ze swym prawie narzeczonym, detektywa Janem Morawskim. Mężczyzna jednak w ostatniej chwili zmienia plany i rozżalona dziewczyna zaczyna podejrzewać, że Janowi na niej nie zależy. Przypadkowo Konstancja wpada na trop spisku anarchistycznego, którego pierwszym aktem był udany zamach na króla Włoch. Bez wahania postanawia rozwikłać tę zagadkę i ostatecznie podbić serce ukochanego. Trafia do luksusowego hotelu w Sorrento, ale to, co miało być wakacyjną rozrywką, wkrótce zmienia się w tragedię, gdyż dochodzi do morderstwa. Dziewczyna bynajmniej nie rezygnuje i do zadania wytropienia spiskowców dokłada sobie nowy cel - upolowanie zabójcy. I nawet nie podejrzewa, że to jeszcze nie koniec niespodzianek ... W pogoni za przestępcami Konstancja zagłębia się w zaułki Neapolu, wspina na Wezuwiusz, zwiedza Pompeje, wędruje wokół Sorrento i płynie na Capri. Poznaje także nowe fakty z przeszłości Jana, a przede wszystkim odkrywa samą siebie... Polecamy także "Zbrodnia w błękicie", to trzymający w napięciu aż do ostatniej strony polski kryminał retro!

Katarzyna Kwiatkowska - Autorka kryminałów retro, tłumaczka Elizabeth Gaskell. Pisanie książek o przygodach Jana Morawskiego zawsze zaczyna od lektury opracowań historycznych, dokumentów źródłowych, nierzadko wyrusza w podróż po Wielkopolsce w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca dla swoich historii. Za debiut, - Zbrodnia w błękicie - nominowana do Nagrody Wielkiego Kalibru, otrzymała specjalne wyróżnienie zasiadającej w jury Janiny Paradowskiej. Recenzenci przyrównują styl pisania Kwiatkowskiej do Agathy Christie, podkreślając jednocześnie, że jest ona świetną pisarką, a nie tylko naśladowczynią.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Macieja Kowalika.

Zobaczyć Sorrento i umrzeć - audiobook od Katarzyna Kwiatkowska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć