ebook Gdy opadnie kurz. Czego praca przy katastrofach nauczyła mnie o życiu
3.86 / 5.00 (liczba ocen: 661)

Gdy opadnie kurz. Czego praca przy katastrofach nauczyła mnie o życiu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.99
wciąż za drogo?
-20% 26.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

O TYCH TRAGEDIACH MÓWILI WSZYSCY.

TYLKO ON WIE, CO WYDARZYŁO SIĘ PÓŹNIEJ.

Gdy gdzieś na świecie dochodzi do katastrofy, na miejscu pojawia się Robert A. Jensen, szef Kenyon International, jedynej firmy, która zajmuje się zarządzaniem skutkami wielkich katastrof.

Pracował przy zniszczeniach po atakach na World Trade Center, zamachach bombowych na Bali, tsunami w Tajlandii, pożarze Grenfell Tower, huraganie Katrina, a także największych katastrofach samolotowych, bo abonament w jego firmie ma wykupionych ponad 75 procent wszystkich linii lotniczych na świecie.

Jensen identyfikuje ofiary, szuka schronienia dla ocalałych i odnajduje rzeczy należące do zmarłych (a czasami skarby, gdy na przykład na pokładzie samolotu, który się rozbił, znajdowały się diamenty i obraz Picassa).

W książce Gdy opadnie kurz nie tylko zdradza kulisy tego, jak stał się najlepszy w wykonywaniu najtrudniejszego zawodu na świecie, ale też otwarcie dzieli się tym, jaką cenę musi płacić za pracę na krawędzi życia i śmierci.

Gdy opadnie kurz. Czego praca przy katastrofach nauczyła mnie o życiu od Robert A. Jensen możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć