ebook Czy diabeł mieszka na Kremlu?
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Czy diabeł mieszka na Kremlu?
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.54
wciąż za drogo?
34.40 złpremium: 22.19 zł Lub 22.19 zł
36.99 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
27.54 zł Lub 24.79 zł
31.44 zł
36.99 zł
27.74 zł
30.62 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Rosja – jakie są źródła brutalnej siły wzbudzającej lęk zachodniego świata. Czy może być to owoc pracującej od setek lat diabelskiej machiny zła?

Zachód przez ostatnie dwie dekady nie chciał widzieć, że w Rosji znów powstają z grobów demony nacjonalizmu i dyktatury. A władza w Rosji zawsze jest święta, nawet jeżeli dopuszcza się największych potworności. Rosja ma ogromny kompleks Europy i jednocześnie uważa się za jej najlepszą część. Wierzy, że Bóg i historia wyznaczyły jej dziejową misję do spełnienia. Dlatego władcy Rosji nie spoczną, dopóki nie odbudują swojego imperium. I tylko oni sami wiedzą, czy granice rosyjskiego świata mają kończyć się na rubieżach Polski, na Odrze, czy może sięgać Atlantyku. Ukraina została zmuszona do walki przeciwko Moskwie jako pierwsza. Czy będzie ostatnia?

• Czy to Putin i jego koledzy z KGB zmienili Rosję w groźną dla całego świata dyktaturę?
• Czy może każdy władca Rosji w trakcie swoich rządów musi zamienić się w diabelskiego tyrana?
• Czy jej przywódcy są tak zdeterminowani, że dopuszczają uderzenie atomowe które może zniszczyć życie na ziemi?
• Co łączy prawosławnych myślicieli z rosyjskimi bandytami w mundurach?
• I w końcu pytanie fundamentalne: czy jest jakakolwiek nadzieja na pomyślny dla Ukrainy, Polski i świata scenariusz zakończenia tego konfliktu?

Zaglądając w rosyjską duszę i próbując spojrzeć na świat oczami poddanych Kremla, poznajemy rzeczywistość, którą trudno pojąć. Warto jednak zrozumieć rosyjskie wczoraj, dziś i jutro, by zyskać nadzieję lub pozbawić się złudzeń.

Czy diabeł mieszka na Kremlu? od Wojciech Harpula możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć