ebook Drapieżne bestie
4.04 / 5.00 (liczba ocen: 4020)

Drapieżne bestie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 28.02
wciąż za drogo?
33.39 złpremium: 21.54 zł Lub 21.54 zł
28.02 zł Lub 25.22 zł
30.00 zł
35.90 zł
35.90 zł
28.07 zł
28.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Debiut, którego nie można przegapić.

Panafrykańska mieszanka dynamicznej, pełnej zwrotów akcji, mrocznej mitologii i nieoczekiwanej miłości. Pierwsza część trylogii. Szesnastoletnia Koffi pracuje dla cieszącego się złą sławą Nocnego Zoo. Zajmuje się groźnymi, magicznymi stworzeniami, by spłacić zaciągnięte przez rodzinę długi i odzyskać upragnioną wolność. Gdy pewnego wieczoru okrutny właściciel Zoo grozi jej bliskim, Koffi uwalnia moc, której nie rozumie. Ekon, syn zasłużonego bohatera, chce wstąpić w szeregi Synów Sześciu i zostać wojownikiem. W dniu, w którym przystępuje do ostatniego rytuału przejścia, na drodze do realizacji planu staje mu pożar Nocnego Zoo, Shetani – niebezpieczny potwór terroryzujący miasto - i dziewczyna, która ma moc, by przegonić bestię. Splot okoliczności sprawia, że dwoje nastolatków łączy siły. Koffi i Ekon – zachowując w tajemnicy swoje prawdziwe motywy – postanawiają wspólnie pokonać Shetaniego. Wyruszają do Dżungli spowitej magią i niezliczonymi niebezpieczeństwami.

Rozpoczyna się polowanie, w czasie którego granica między myśliwymi a ofiarą powoli się zaciera, a nastolatkowie odkrywają o wiele więcej niż się spodziewali

Drapieżne bestie od Ayana Gray możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Często zdaje się, że bestie, które najzacieklej atakują, zostały najbardziej skrzywdzone.
Czasem coś wydaje się niebezpieczne, a jest tylko źle zrozumiane.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć