ebook Smok mojego taty - audiobook
4.24 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 23)

Smok mojego taty - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.91
Audiobook - najniższa cena: 9.90
9.90 złpremium: 5.94 zł Lub 5.94 zł
-40% 17.90 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
24.00 zł
25.42 zł Lub 22.88 zł
24.27 zł
29.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wspaniała, pełna przygód opowieść o chłopcu, który chciał uratować smoka.

Kiedy Elmer od przypadkowo spotkanej kocicy dowiaduje się, że na Dzikiej Wyspie jest przetrzymywany w niewoli młodziutki smok, wie, co robić. Pakuje do plecaka niezwykle ważne i niezbędne rzeczy: grzebień, gumę do żucia, lizaki czy gumki recepturki — po czym dostaje się na statek, którym płynie na daleką, egzotyczną wyspę… Kogo spotka po drodze i w jaki sposób wykorzysta zawartość swojego plecaka? Czy uda mu się dotrzeć do smoka i go uwolnić?

"Smok mojego taty” to klasyka amerykańskiej powieści przygodowej dla dzieci z 1948 roku, która od razu stała się klasyką gatunku. Opowieścią zachwyciły się miliony dzieci na całym świecie.

Otrzymała nagrody Newbery Honor Book i ALA Notable Book, a w 2007 roku amerykańskie Stowarzyszenie Edukacji Narodowej umieściło ją na liście "100 najlepszych książek dla dzieci wybranych przez nauczycieli”. W 2012 roku znalazła się na 49. miejscu dziecięcych książek wszech czasów w ankiecie opublikowanej przez School Library Journal. W 2018 roku Netflix ogłosił, że na podstawie książki powstaje animowany film fabularny o tym samym tytule.

Autorem polskiego przekładu jest Adam Pluszka – ceniony poeta i prozaik, a książkę w wersji audio przeczytał Wojciech Żołądkowicz, znany i lubiany aktor teatralny i filmowy.

Audiobook jest dostępny w róznych wydaniach i interpretacjach, Wojciecha Żołądkiewicza lub Bartosza Głogowskiego.

Smok mojego taty - audiobook od Ruth Stiles Gannett możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć