ebook Dotyk Crossa
4.17 / 5.00 (liczba ocen: 230629) Ilość stron (szacowana): 416

Dotyk Crossa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 20.90
Audiobook - najniższa cena: 27.31
wciąż za drogo?
29.30 złpremium: 18.90 zł Lub 18.90 zł
20.90 zł
23.00 zł
26.78 zł Lub 24.10 zł
26.78 zł Lub 24.10 zł
22.90 zł
25.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Dotyk Crosa to napisany przez Sylvię Day pierwszy tom erotycznej serii zatytułowanej Rozpalona. W książkach tej autorki zaczytują się czytelniczki w wielu krajach a jej bohaterowie rozpalają namiętności nie tylko damskiej części świata literackiego.

Fabuła:

Eva rozpoczyna całkiem nowy rozdział w swoim życiu, zmiana miejsca zamieszkania, nowa praca na Manhattanie, wydają się być obiecującym początkiem ciekawej przygody. Piękna i młoda dziewczyna nie spodziewa się jednak spotkania na swojej drodze takiego mężczyzny, a Gideon Cross pojawia się na niej nie wiadomo skąd i natychmiast wywraca jej wydawałoby się uporządkowane życie do góry nogami. Zauroczona i rozpalona, nie myśli o niczym innym, tylko o tym, aby ten nieziemski przystojniak, dotykał ją, gładził jej skórę… Jej myśli krążyły wokół jednego imienia – Gideon.

Namiętność i marzenia o tym cudownym mężczyźnie doprowadzają, że oboje zaczynają się spotykać. Jednak Gideon stawia sprawę całkiem jasno, nie szuka trwałego związku, zależy mu tylko i wyłącznie na erotycznych doznaniach. Dziewczyna jest zawiedzona, jednak w żadnym wypadku nie jest osobą, która łatwo się poddaje i zawsze umie postawić na swoim. Choć obawia się wpaść w sidła takiego związku, decyduje się na kontynuację erotycznej przygody. Pomiędzy obojgiem coraz bardziej iskrzy, pojawia się coraz więcej pożądania, erotycznych fantazji i mocnego seksu. Oboje zdają się walczyć o swoją przyszłość. Kto wyjdzie z niej zwycięską ręką? 

Niektórzy porównują Dotyk Crosa do 50 twarzy Greya. Przekonaj się, że to jest zupełnie inna i lepsza historia. Jeśli poszukujesz dobrego, gustownego zarazem napisanego z polotem i smakiem erotyku, daj się ponieść tej opowieści.

Dotyk Crossa od Sylvia Day możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dobre rzeczy przychodzą do tych, którzy są cierpliwi.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Jeśli podobał Ci się Gray - Cross też z pewnością Cię nie zawiedzie :) Czyta się lekko i przyjemnie, czasem z wypiekami na twarzy :) Podobno ma być 5 części, czekam...

Warto zerknąć