ebook Opowiedz mi swoją historię
4.4 / 5.00 (liczba ocen: 5)

Opowiedz mi swoją historię
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 22.45
Audiobook - najniższa cena: 26.90
wciąż za drogo?
22.45 zł
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
35.92 zł Lub 32.33 zł
38.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
-10% 28.73 zł
33.68 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Losy ludzkie, czasami najbardziej zaskakujące i dramatyczne, potrafią jednak mieć szczęśliwy finał, podobnie jak poplątane wstążki można rozplątać i ułożyć na swoim miejscu.

Matylda Wiśniewska jest psychologiem klinicznym i pracuje w szpitalu. Jednak los jej nie oszczędza. Jednego dnia dowiaduje się, że nie jest córką swojego ojca, a już następnego odchodzi od niej mąż. Kobieta ma wrażenie, że jej świat się wali. Natalia Krzyżanowska jest piękną dziewczyną, od dzieciństwa zakochaną z wzajemnością w koledze z klasy, Kajetanie. Tuż przed maturą okazuje się, że oboje zostaną rodzicami, na dodatek spodziewają się bliźniąt. Łącząca ich miłość okazuje się wyjątkowa.

Tymczasem okrutny los nie daje młodym spokoju, Kajtek ginie w wypadku motocyklowym. Obie kobiety spotykają się w szpitalu…

O e-booku Opowiedz mi swoją historię blogerzy napisali: 

Nie mogłem pozbierać myśli wczytując się w tę historię. Nie ukrywam, że ta historia mocno mnie dotknęła, poruszyła tak bardzo, że zamarłem w myślach o tym, co w takiej sytuacji może czuć człowiek. Gdy ukochana osoba znika w jednej chwili…  - Tomasz kosik - Czyt-NIK

Opowiedz mi swoją historię od Katarzyna Janus możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Opowiedz mi swoją historię to powieść, którą mocno wziąłem sobie do serca. Przeczytałem już kilka książek Katarzyny Janus. Ta najnowsza, to jak dla mnie najlepsza książka autorki. Jednak pragnę zaznaczyć, że nie oznacza to, że wcześniejsze nie skradły mojego serca. Owszem skradły, dając mi wiele poruszających chwil podczas lektury. Lecz ta ostatnia, jest moim numerem jeden w dorobku Pani Katarzyny.

Opowiedz mi swoją historię to tak naprawdę dwie poruszające historie. Poznajemy losy dwóch kobiet, których życiowe drogi zbiegają się za murami szpitala. Poznając je nie mogłem ukryć wzruszenia, gdyż emocje same rysowały ślad w mym sercu.

Katarzyna Janus zaprasza nas do poznania historii Matyldy Wiśniewskiej. Matylda na co dzień pracuje w szpitalu jako psycholog kliniczny. Jednak dwa dni wystarczyły, aby jej życie runęło w gruzach. Jednego dnia wiadomość o tym, że nie jest córką swojego ojca, była dla niej niczym uderzenie pioruna. Kolejny cios przyszedł dnia następnego, gdy odszedł od niej mąż, Cezary. Te dwa wydarzenia mocno zawirowały światem Matyldy.

Autorka ukazuje również historię Natalii Krzyżanowskiej, dla której życie zapisało okrutną historię. Jednak nic na to nie wskazywało, gdyż kobieta od dzieciństwa zakochana była w koledze z klasy. Co ważne Kajetan odwzajemniał jej miłość. Szczęście zdawało się nie mieć końca. Tuż przed maturą okazuje się, że zostaną rodzicami bliźniąt. Niestety owo szczęście miało swój kres – najokrutniejszy. Kajetan ginie w wypadku motocyklowym.

Nie mogłem pozbierać myśli wczytując się w tę historię. Nie ukrywam, że ta historia mocno mnie dotknęła, poruszyła tak bardzo, że zamarłem w myślach o tym, co w takiej sytuacji może czuć człowiek. Gdy ukochana osoba znika w jednej chwili… bez zapowiedzi, bez pożegnania, gdy okrutny los uderza w najmniej oczekiwanym momencie. Choć tak naprawdę nigdy nie ma właściwego momentu, na śmierć…

Historia Matyldy i Natalii porusza do cna. Dotyka naszej wrażliwość z ogromną siłą. Historie te nie są łatwe. Są dramatyczne. Lecz warto je poznać, gdyż tak jak w tej powieści, tak samo w prawdziwym życiu podobne zdarzenia mają miejsce.

Pani Katarzyno dziękuję za tę powieść. Za tę historię.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć