ebook Muzyka na cztery drzewa i fletnię Pana - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Muzyka na cztery drzewa i fletnię Pana - audiobook

Kategoria:  /
Audiobook - najniższa cena: 34.99
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
34.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Muzyka na cztery drzewa i fletnię Pana” to familijne słuchowisko - muzyczna wyprawa w świat wyobraźni.

To muzyczna opowieść o poszukiwaniu inspiracji i odnajdywaniu siebie w muzyce, ale czy tylko? Przeżywający chwilowy kryzys twórczy kompozytor Egon Alter szuka inspiracji w naturze, a tam znajduje całą symfonię dźwięków. W podróży przez świat dźwięków przewodnikami są sympatyczne postaci Ptaszka i Pisklaków, które pomagają bohaterowi odnaleźć źródła muzyki, muzyczność wpisaną w zjawiska natury (od szumu drzew po perkusję grzmotów), w końcu brakujące natchnienie.
Odlew dłoni Chopina, portret Bacha czy popiersie Beethovena – ożywione, komentują akcję, chwaląc lub ganiąc postępy w pracy młodego kompozytora, skrzypcom wyrastają skrzydła, drzewa ujawniają ukryte instrumenty i grają na nich swymi gałęziami, słowem – dzieją się cuda!

W naszej podróży nie zabraknie wspaniałych dźwięków i melodii, które specjalnie do tego utworu skomponował Gabriel Collet. Ten audiobook to także szansa na odkrycie popularnego za sprawą jednego z producentów telefonów komórkowych, ale niekojarzonego instrumentu – marimby. Jego pierwotne, naturalne brzmienie zaciekawi niejednego słuchacza.

W rolach głównych występują: Igor Fijałkowski, Andrzej Bocian i Wojciech Solarz, reżyseria Artura Romańskiego. W audiobooku usłyszymy również znakomitych wokalistów – Sabinę Golanowską i Marcina Bronikowskiego.

Muzyka na cztery drzewa i fletnię Pana - audiobook od Jan Wilkowski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć