ebook Nocna droga - audiobook
4.16 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 87502)

Nocna droga - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 30.31
Audiobook - najniższa cena: 29.19
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
38.17 zł Lub 34.35 zł
44.90 zł
44.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
-27% 29.19 zł
36.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść o miłości matki do dzieci, a także pomiędzy kobietą i mężczyzną. Historia o przyjaźni i zaufaniu młodych ludzi. Opowieść o tragedii, która zmieniła dotychczasowe życie bohaterów, o samotności i sile przebaczenia

Życie każdej matki składa się z trudnych wyborów

Przez osiemnaście lat Jude Farraday stawiała potrzeby dzieci ponad własne i było warto: bliźniaki Mia i Zach wyrosły na parę bystrych szczęśliwych nastolatków.

Kiedy do niewielkiej zżytej społeczności wprowadza się Lexi Baill - dziewczyna, która ma za sobą trudne dzieciństwo i bolesną przeszłość - Jude nie kryje radości.

Lexi szybko zaprzyjaźnia się z Mią, a kiedy Zach zakochuje się w Lexi, cała trójka staje się nierozłączna.

Jude zawsze robiła wszystko, by uchronić dzieci przed niebezpieczeństwem. Pewnej letniej nocy jej najgorsze lęki się urzeczywistniają. Jedna feralna decyzja raz na zawsze odmienia losy nastolatków. Rodzina Farradayów staje przed najcięższą próbą, a Lexi traci wszystko, na co długo pracowała. Bohaterowie będą musieli stawić czoła konsekwencjom albo znaleźć siłę, by przebaczyć.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Olgi Bończyk.

Nocna droga - audiobook od Kristin Hannah możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć