ebook Tabu: Miłość zakazana. Antologia - audiobook
2 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1)

Tabu: Miłość zakazana. Antologia - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 22.45
Audiobook - polecana oferta: 13.90
13.90 zł Lub 12.51 zł
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
-7% 12.90 zł
-33% 15.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przewidywana data premiery audiobooka 24 maja 2022

Pożądanie, seks i miłość. W różnych konfiguracjach

Nie każdy romans wygląda tak: młoda, piękna i niewinna dziewczyna spotyka przystojnego chłopca, który marzy wyłącznie o tym, by zdobyć jej serce. Nie zawsze oboje są bogaci, pełnosprawni i zakochani. Czasem chodzi im tylko o seks. Bywa, że brutalny. Czasem różnica wieku między nimi jest spora. Czasem większa jest różnica możliwości fizycznych. Czasem on jest panem, a ona mu służy. Czasem jest na odwrót. Może być też tak: ich jest dwóch, trzech, czterech, a ona jedna...

Jak głęboko jesteś w stanie wejść w świat, w którym bez oporów przełamuje się seksualne TABU? Jak wiele mrocznych tajemnic pragniesz poznać? Autorki tego zbioru opowiadań wykreowały dla Ciebie bardzo różnych bohaterów. Niektórych pokochasz. Niektórych niekoniecznie. Ale wszystkich będziesz śledzić z zapartym tchem na ich drodze do MIŁOŚCI ZAKAZANEJ.

Czy jesteś na to gotowa?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Anny Wilk.

Tabu: Miłość zakazana. Antologia - audiobook od praca zbiorowa możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć