ebook Stacja NL. Kulawe anioły - audiobook
4.37 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 15)

Stacja NL. Kulawe anioły - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 16.39
Audiobook - najniższa cena: 25.00
wciąż za drogo?
25.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Życie to podróż i zapewne w taki czy inny sposób doświadczysz takiego miejsca jak stacja NL.

Stacja NL jest jak dworzec kolejowy – dla jednych to miejsce pracy, dla innych etap w podróży, dla kolejnych przystań będąca namiastką domu. To miejsce, którego możesz doświadczyć w najbardziej nieoczekiwanym momencie, a może właśnie już tam jesteś? Tutaj spotykają się ludzie z różnych zakątków świata, wnoszący własne przyzwyczajenia, kultury, obyczaje. Docierają tu często sponiewierani przez życie, jedni wyczerpani, inni udający Panów Świata. Ci bardziej zagubieni sięgają po alkohol, narkotyki i inne używki, próbując uciec przed sobą i ciężką przeszłością. Skąd przychodzą? Co ich łączy?

Marzenie o wolności… Czy to miejsce pozwoli im zapomnieć, czy przywróci ich życiu koloryt?

Ta książka to studium psychologiczne, a filozoficzne dysputy między głównymi bohaterami pozwalają na chwilę refleksji nad życiem zarówno bohaterów, jak i własnym. Autor dobitnie opisuje ekstremalne zdarzenia i sytuacje, z jakimi mierzą się zarobkowi emigranci, tuż po tym jak zdecydowali się podpisać kontrakt z agencją pracy.

Wśród bohaterów jest Adam, niegdyś pozbawiony przez żonę środków do życia, dziś jako prekariusz dzielący się swoją filozofią spokoju i pogodzenia ze światem.

Czy przerobił jednak wszystkie przerobił? Czy nadal tli się w nim iskra bólu, gniewu i złości? Kris z kolei wyruszył w podróż po śmierci ukochanej, a Stacja NL to dla niego tylko przystanek… Czego tak naprawdę szuka? Przed czym ucieka? Czy żarliwe dysputy z przyjaciółmi dadzą mu zapomnienie?

Te i inne zawarte w tej książce historie pokazują życie „zwykłych” ludzi wędrujących po świecie. Czytelnik znajdzie tu odpowiedź na pytania: Co mną kieruje? Dokąd zmierzam? Kim jestem? Jakimi wartościami się kieruję?

Książka porusza wiele uniwersalnych prawd, kwestii dotyczących każdego z nas i skłania do refleksji nad własnym życiem.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Remigiusza Kalwarskiego.

Stacja NL. Kulawe anioły - audiobook od Remigiusz Nestor Kalwarski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć