ebook Mój przyjaciel to zły chłopak
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Mój przyjaciel to zły chłopak
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 20.47
wciąż za drogo?
-34% 21.22 zł
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
37.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
37.90 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
20.47 zł
29.05 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Niektóre dziewczyny oczekują, że mężczyzna zapewni im poczucie bezpieczeństwa. Ale są też takie, które wolą niegrzecznych chłopców…

Dziewiętnastoletnia Laura zaczyna pierwszą pracę, ma chłopaka i kochającą rodzinę. Sądzi, że jest szczęśliwa. Przynajmniej dopóki do Polski nie wraca jej przyjaciel z dzieciństwa – Marcel, w którym była kiedyś zakochana. Nagle rozbudzone dawne uczucia szybko wywracają życie dziewczyny do góry nogami.

Od ostatniego spotkania Laury i Marcela minęły cztery lata. Nieśmiały chłopiec zniknął bezpowrotnie, a na jego miejscu pojawił się zadziorny motocyklista, który, choć ma pewne niedobre skłonności, jest szalenie pociągający. Laura wciąż nie rozumie, dlaczego chłopak zerwał z nią kontakt rok po wyjeździe. Zaczynają docierać do niej także niepokojące informacje o przestępczej przeszłości Marcela. Czy to możliwe, że jej przyjaciel jest złym chłopakiem? Dokąd zaprowadzą Laurę próby odkrycia prawdy? I czy romans z bad boyem może mieć szczęśliwy finał?

Mój przyjaciel to zły chłopak od Agata Bieńko możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć