ebook Oto jest Kasia
3.11 / 5.00 (liczba ocen: 4204) Ilość stron (szacowana): 122

Oto jest Kasia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 9.16
Audiobook - najniższa cena: 16.72
11.07 złpremium: 7.14 zł Lub 7.14 zł
9.16 zł Lub 8.24 zł
10.11 zł Lub 9.10 zł
9.16 zł
9.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Kasi dotychczas wzorowej uczennicy i ulubienicy rodziców oraz dziadków rodzi się siostrzyczka. Zazdrosna dziewczynka przeżywa bunt: staje się agresywna, popada w konflikty z kolegami i domownikami, przestaje się uczyć... I dopiero ciężka choroba siostrzyczki, do której Kasia sama się przyczyniła, pozwala jej zrozumieć, jak bardzo kocha małą, i wrócić do dawnego stylu życia. Powieść zalecana jako lektura dla szkół podstawowych.

Oto jest Kasia od Mira Jaworczakowa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Wspaniała książka dla najmłodszych i dorosłych dzieci. Ukazuje walkę dobra ze złem u tytułowej Kasi. To jak pod wpływem siostry przez zazdrość, staje się nie do zniesienia, a potem, a potem sami zobaczycie. Ukazane jest życie i sposób wychowania dzieci tamtych czasów. I sądzę że nie był taki zły. Przynajmniej dziecku łatwiej było wyrosnąć na wspaniałego człowieka. Jak jest dzisiaj pokazuje chociażby serial: Rodzinka pl. Więc książkę bardzo polecam, bo warto stawać się lepszym.

Warto zerknąć