ebook Jak płatki śniegu - audiobook
3.57 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 322)

Jak płatki śniegu - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 31.30
wciąż za drogo?
32.95 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
31.30 zł Lub 28.17 zł
32.75 zł Lub 29.48 zł
32.95 zł
32.95 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Eden Martelli jest zbyt pochłonięta ucieczką z sideł śmierci, by uświadomić sobie, że zmierza prosto w ramiona miłości. Klucząc wiejskimi drogami, ona i jej oniemiały synek, zmuszeni są kryć się przed ludźmi. Zatrzymani przez awarię samochodu, bez grosza przy duszy i szans na nocleg – nie mają żadnego pomysłu na przetrwanie Bożego Narodzenia w Summer Harbor…

Pomocny i zaradny Beau Callahan doskonale rozwiązuje problemy… innych ludzi. Odszedł z biura szeryfa, aby prowadzić rodzinną plantację choinek świątecznych, ale nadal nie pogodził się ze śmiercią rodziców i nie ma sił, by stawić czoła samotności podczas świąt. Kiedy na progu jego domu staje poszukująca pracy Eden, Beau widzi w niej odpowiedź na swoje modlitwy. Kobieta budzi zaufanie, jest bardzo sumienna i… ujmująco piękna. Z czasem okazuje się jednak, że skrywa wiele tajemnic.

U progu Bożego Narodzenia Eden dopada przeszłość. Beau zrobiłby wszystko, by ją chronić, ale kto ochroni jego przed uczuciem do kobiety, która boi się zaufać komukolwiek?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Ilony Chojnowskiej.

Jak płatki śniegu - audiobook od Denise Hunter możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć