ebook Żona mordercy - audiobook
4.26 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 32225)

Żona mordercy - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 28.65
Audiobook - najniższa cena: 31.20
wciąż za drogo?
32.95 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
-5% 31.20 zł Lub 28.08 zł
31.30 zł Lub 28.17 zł
32.95 zł
32.95 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Victor Methos, autor bestsellerowego „The Neon Lawyer” (Neonowy prawnik), tym razem stworzył wciągający thriller o prawniczce, która musi się zmierzyć z najmroczniejszym okresem swojej przeszłości i najgorszymi obawami o przyszłość…

Czternaście lat temu mąż prokurator Jessiki Yardley trafił do więzienia, oskarżony o serię brutalnych morderstw. Jessice udało się podnieść po tej traumie – zajęła się córką oraz została szanowaną prawniczką. Zapomniała o najgorszych latach swojego życia. Jednak kiedy nowa fala brutalnych zabójstw wygląda zupełnie jak zbrodnie jej byłego męża Eddiego, koszmar z przeszłości powraca z nową siłą.

FBI prosi o pomoc w szukaniu naśladowcy, a to oznacza, że Jessica będzie musiała współpracować z byłym mężem, mężczyzną, który zniszczył jej życie.

Kiedy motywy naśladowcy stają się jasne, Jessicę zaczyna otaczać coraz większy mrok. Kobieta musi zadać sobie pytanie, komu może zaufać i czy zdoła powstrzymać seryjnego zabójcę, a także poradzić sobie z nieludzko inteligentnym i przebiegłym mężczyzną, dla którego każda zbrodnia to krwawa randka. Prokurator Jessica Yardley obawia się, że nigdy nie zdoła od tego uciec…

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Leny Schimscheiner.

Żona mordercy - audiobook od Victor Methos możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć