ebook Bardzo cichy rozwód
4.59 / 5.00 (liczba ocen: 11)

Bardzo cichy rozwód
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 35.92
Audiobook - najniższa cena: 39.07
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
34.00 zł
35.92 zł Lub 32.33 zł
44.90 zł
44.90 zł
33.80 zł
34.57 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zuzanna i Kacper po paru latach małżeństwa zapomnieli o uczuciu, które kiedy ich łączyło. Teraz nie mogą się doczekać dnia, gdy będą już po rozwodzie. Ale gdy on nachodzi na radość nie ma czasu ani miejsca, bo Zuzanna i Kacper zostali wplątani w morderstwo… Ebook „Bardzo cichy rozwód” to kolejna powieść Alka Rogozińskiego, autora znanego z łączenia klasycznych intryg kryminalnych z dużą dawką czarnego humoru.

To miało być spokojne rozstanie. Niestety, nie wyszło…

Kiedyś byli szczęśliwym małżeństwem i świata poza sobą nie widzieli. Jednak po kilku wspólnych latach Zuzanna i Kacper z całego serca mają siebie dość. Każde z nich nie może się też doczekać chwili, kiedy powie drugiemu: „Chcę rozwodu!”. A kiedy wreszcie ów upragniony moment nadchodzi, szybko okazuje się, że… rozstanie to ostatnie, co będzie zaprzątać ich głowy. Wplątani w morderstwo, uciekający przed policją i gangsterami, małżonkowie zdani są tylko na siebie. Pytanie tylko: czy na pewno mogą sobie wzajemnie ufać?

O e-booku Bardzo cichy rozwód blogerzy napisali: 

Sięgając po najnowszą komedię kryminalną Alka Rogozińskiego, przeżyjecie wiele zabawnych chwil, pełnych humoru i dreszczyku emocji. Aha, fani Krzysztofa Darskiego mogą być zadowoleni, w tej historii nie zabraknie też miejsca dla „kultowego” już komisarza Policji. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Bardzo cichy rozwód od Alek Rogoziński możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Alek Rogoziński – niekwestionowany książę polskiej komedii kryminalnej. Każda książka jego autorstwa to kapsułka z dobrym humorem i kryminalną intrygą. Bardzo cichy rozwód to komedia kryminalna, po której nie weźmiecie rozwodu z twórczością autora. Wręcz przeciwnie utwierdzicie się, że Wasza miłość wobec jego talentu będzie wieczna – niczym wieczne pióro jego wysokości Alka Rogozińskiego. Jeśli chcecie sprawdzić, co powstało w rozszalałej głowie mistrza gatunku, to koniecznie sięgnijcie po Bardzo cichy rozwód.

Otwierając tę książkę, rozpoczynacie przygodę z państwem Borowik – Zuzanną i Kacprem, którzy dziś mają siebie po dziurki w nosie. Aż dziw, że kiedyś kochali się na zabój, wiodąc szczęśliwe małżeńskie (po)życie. Teraz po sześciu latach, każde z nich pragnie rozwodu! Jednak przeznaczenie zgotowało im nieco inną historię. Wplątanie się w morderstwo sprawiło, że rozwód nie jest ich jedynym problemem. Trup w mieszkaniu wprowadzi wiele zamieszania w życiu Borowików, a tym samym nam czytelnikom zapewni wiele humoru i doskonałej zabawy podczas lektury. Teraz muszą uciekać przed wymiarem sprawiedliwości oraz gangsterami. Tylko, czy mogą sobie zaufać, jeśli chwilę temu skakali sobie do gardeł. Pewne jest to, że wspólny wróg łączy – nawet małżeństwa, które były na drodze do rozwodu.

Alek Rogoziński w charakterystycznym dla siebie stylu połączył sensację z kryminałem i komedią. Dzięki temu Bardzo cichy rozwód to książka, o której będzie głośno. Myślę, że każdy, kto po nią sięgnie, będzie głosił, że to komedia kryminalna godna mistrza. Autor zadziwia mnie z każdą książką. Fascynuje kreatywnością i pomysłowością w tworzeniu zabawnych sytuacji, w które zawsze wplątują się bohaterowie jego książek. Zuzanna i Kacper nie mogli już ze sobą żyć. Teraz zdani są tylko na siebie – by przeżyć. A Wy sięgając po najnowszą komedię kryminalną Alka Rogozińskiego, przeżyjecie wiele zabawnych chwil, pełnych humoru i dreszczyku emocji. Aha, fani Krzysztofa Darskiego mogą być zadowoleni, w tej historii nie zabraknie też miejsca dla „kultowego” już komisarza Policji.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć